Domov EBAJK RENTAL – Biela púť

EBAJK RENTAL – Biela púť

EBAJK RENTAL Biela púť

Aj v lete 2020 sme pre vás pripravili možnosť požičať si E-biky a bicykle na Bielej Púti. Objavte krásy Liptova počas pohodlnej jazdy na elektrobicykli alebo bicykli. Liptov ponúka svojím návštevníkom veľa krásnych miest a zákutí, pričom ich objavovanie na bicykli je praktické a prospešné pre zdravie. Príďte vyskúšať hit tohoto leta a vydajte sa na výlet plný dobrodružstva.

Požičovňu E-bike a bikeov Rock Machine nájdete na Bielej Púti v okolí crystal baru.

Mapa cyklotrás pre výlety na Ebajkoch

Elektrobicykel nie je „Babeta“ 🙂

Vo všeobecnosti sa menom Elektrobicykel  označuje spojenie bicykla, elektromotora a batérie v prakticky akejkoľvek konštrukcii a zásade pre mnohoraké použitia. Pre takýto stroj sa z angličtiny zaužíval aj názov eBike (íbajk) alebo „ebajk“

Elektrobicykel sa stáva súčasťou dopravy, zábavy alebo športu. Predpokladá sa,  že v krátkej budúcnosti môže elektrobicykel  významne prehovoriť do riešenia dopravy pre svoju jednoduchosť, výnimočne nízku   spotrebu, ekologičnosť a podporu zdravého životného štýlu.

A preto, tak ako 1x videné 100x prevyšuje počuté, nie je nad osobnú skúsenosť. Z tohto dôvodu  plne doporučujeme odskúšanie si takéhoto bicykla  osobne.  Ak máte záujem kontaktujte nás radi vám túto skúsenosť sprostredkujeme.

CENNÍK

cennik ebike biela put

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia