Domov Cafe Bar Central

Cafe Bar Central

Vychutnajte si lahodnú kávu, výborné koláčiky z vlastnej pekárne a príjemnú atmosféru.

Niektorú kávu chcete pre jej chuť piť stále a niektorú vám je ľúto vôbec začať piť. Výborné kapučíno, z ktorého vykúka tiger, srdce, labuť, snehuliak a ďalšie neskutočné zázraky nakreslené do peny – krása a chuť zároveň. Kaviareň Central v srdci Ružomberka ponúka presne takúto kávu. Výbornú a navyše krásnu.

Kaviareň je umiestnená priamo v centre. Je k nej pohodlný prístup autom, pretože sa nachádza na konci pešej zóny a tesne pred ňou je parkovisko. Ak ste turisti milujúci chuť dobrej kávy a navyše aj obdivovatelia jej krásy, z autobusovej a železničnej stanice sa do kaviarne dostanete za necelých 10 minút.

Do nádherného interiéru vchádzame niekoľkými schodíkmi. Privíta nás vôňa kávy a milá obsluha. Majiteľ  kaviarne  je  skúsený  odborník, venuje sa  Latte art a jeho výsledky zo súťaží vidíme vo svojej šálke kávy. Slečna, ktorá s ním pracuje, je tiež veľmi šikovná a taktiež sa púšťa cestou Latte art. Tu vidno, že ak obsluha miluje kávu, tak aj káva bude milovať obsluhu. V tomto je kaviareň skutočne výnimočná.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov