TS_Liptov Ride spúšťa registráciu

29. 12. 2017
Domov TS_Liptov Ride spúšťa registráciu

(Liptovský Mikuláš, 29. 12. 2017) – Už najbližší pondelok, prvého januára 2018 presne o 18:00 hod., spustia registráciu obľúbených štafetových pretekov Liptov Ride. V olympijskom roku 2018 čaká na športovcov, milovníkov Liptova, už tretí ročník. Len tieto preteky, ako jediné na Slovensku, spájajú zimu s letom cez rôzne športové disciplíny. Na pretekárov v sobotu 7. apríla 2018 čaká beh, skialp, freeride, bicykel a dokonca aj kajak.

Aktuálne počasie na Liptove je síce vyslovene zimného charakteru, ale už teraz sa pripravujú preteky Liptov Ride. Tie v posledných dvoch ročníkoch spojili rôzne druhy športov, dve ročné obdobia a boli krásnou poctou regiónu Liptov, ktorý ponúka aj takéto originálne spojenia.

Prvá aprílová sobota nového roku bude patriť športu. Registrovať sa na toto podujatie môže maximálne 60 tímov a ukončenie registrácie je plánované na posledný marcový deň. „V minulom ročníku sa nám kapacita tímov zaplnila len za jeden týždeň a podobný scenár očakávame aj v tomto roku. Už teraz vieme, že registrovať sa chystajú stálice našich pretekov, ale prihlásiť sa vraj plánujú aj zahraničné tímy, tak uvidíme,“ s úsmevom dodáva Zuzana Homolová z organizačného tímu Liptov Ride.

Okrem tímov na pretekoch štartujú aj jednotlivci, ktorí tak v jeden deň obúvajú tenisky, lyžiarky a sadajú na bicykel i do kajaku. Táto kategória nie je limitovaná a je veľmi obdivovaná, keďže je fyzicky veľmi náročná. Registrácia bude bežať cez web stránku: http://www.liptovride.sk/ .

Liptov Ride 2017
Liptov Ride 2017
liptov ride 2018
liptov ride 2018
Liptov Ride 2017
Liptov Ride 2017

 

„Liptov je nádherná časť Slovenska, kde máme široké možnosti ako tráviť čas aktívne v pohybe. Liptov Ride je oslavou regiónu a športu, veď kde inde na Slovensku dokážete v jeden deň realizovať päť rôznych športov. U nás sa to dá, keďže na kopcoch je v apríli ešte zima a meste Liptovský Mikuláš už môžete obuť tenisky a behať či jazdiť na kajaku v tunajšom vodnom areáli,“ ozrejmila riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV Darina Bartková.

Pre športovcov, fanúšikov aj dobrovoľníkov bude sobota 7. apríla 2018 patriť podujatiu Liptov Ride, ktoré sa bude odohrávať od Liptovského Mikuláša až po Jasnú.

Viac informácii je dostupných na https://www.facebook.com/events/997967887010444/ a pre inšpiráciu pripájame aj video z druhého ročníka pretekov: https://www.youtube.com/watch?v=De_JkJnmFVg . Informácie o podujatí sú dostupné aj na oficiálnom webe regiónu www.visitliptov.sk .

 

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Nezabudnite si prečítať aj ďalšie články

všetky články

Viac informácií o Liptov region karte aj v našich Liptov News

Plánovač Liptov