Domov Hotel *** SOREA SNP

Hotel *** SOREA SNP

Hotel *** SOREA SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline. Jedna z najkrajších dolín meria celkovo 16 km, leží južne od Liptovského Mikuláša a je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Popularitu jej zabezpečili nielen ideálne lyžiarske podmienky v zimnom stredisku Jasná Nízke Tatry, ale aj svetoznáme jaskyne, vhodné terény pre letnú turistiku, prekrásna fauna a flóra, ako aj priaznivé klimatické podmienky.

Hotel *** SOREA SNP ponúka ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách, rodinných izbách a apartmánoch, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, TV prijímačom so SAT programom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón.

V rámci stravovacích služieb môžu hostia využívať príjemnú presklenú hotelovú reštauráciuna prízemí. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. K dispozícii je denný bar so širokou ponukou nápojov a priestranná hotelová kaviareň.

Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná konferenčná miestnosť (120 miest kino sedenie), menšie rodinné a firemné oslavy, ako aj iné podujatia, je možné organizovať v hotelovej kaviarni (150 miest) alebo v hotelovom salóniku s kapacitou 20 miest.

čítať viac skryť

Pobytové balíky

Krátkodobý balík platný od 02.01. – 09.03.2020 (3 noci)

Dospelá osoba: 257 €
Junior, Senior: 257 €
Osoba od 3 do 15 rokov: 139 €

Služby zahrnuté v cene pobytového balíka: Ubytovanie, Polpenzia / raňajky a večera formou bufetu, Vstup do WELLNESS EUPHORIA / podľa počtu nocí, Bezplatné parkovanie, WIFI pripojenie v celom hoteli

Dlhodobý balík platný od 02.01. – 09.03.2020 (5 noci)

Dospelá osoba: 428 €
Junior, Senior: 427,50 €
Osoba od 3 do 15 rokov: 231,25 €

Služby zahrnuté v cene pobytového balíka:Ubytovanie, Polpenzia / raňajky a večera formou bufetu, Vstup do WELLNESS EUPHORIA / podľa počtu nocí, Bezplatné parkovanie, WIFI pripojenie v celom hoteli

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia