Domov Cyklocentrum Čutkovská dolina

Cyklocentrum Čutkovská dolina

U nás máte zľavu s Liptov Region Card!

DARČEK pri celodennom požičaní elektrobicykla.

Pri zapožičaní e-biku na celý deň bude držiteľovi Liptov Region Card venovaný 1 darček. Odporúčaná rezervácia vopred na www.ruzomberok.bike/pozicovna/.

Navštívte testovacie centrum špičkovkých elektrických bicyklov slovenskej značky Kellys a zajazdite si po niektorej z náročných cyklotrás dolného Liptova. Vyskúšajte si o koľko sa posunú vaše výkony s pomocou elektrických konských síl. A pokiaľ len chcete stráviť čas v krásnej prírode s vašou rodinkou, tak si doprajte piknik v nádhernej Čutkovskej doline, ktorej zdolanie Vám naše e-biky výrazne uľahčia. A tí odvážnejší sa možno vyberú aj po stopách miestneho obra Čutka…

Požičaním bajku alebo kolobežky prejavíš podporu občianskemu združeniu a v podobe poplatku za požičanie daruješ sumu, ktorú použijú na ďalší rozvoj projektu RUZOMBEROK.BIKE a cykloslužieb v regióne Liptov.

Požičaj si bike alebo kolobežku v HUMNE v Čutkovskej doline a spoznaj Liptov z inej dimenzie.Vyskúšaj si o koľko sa posunú tvoje výkony s pomocou elektrických konských síl a spoznaj trasy, ktoré by boli príliš náročné. Pokiaľ chceš stráviť čas v krásnej prírode s rodinou, tak si doprajte piknik v nádhernej Čutkovskej doline, ktorej zdolanie ti naše e-biky a e-kolobežky výrazne uľahčia. 

Detská sedačka, vozík za bicykel a piknik batoh sú k dispozícii na vyžiadanie.

čítať viac skryť

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  1. Dobrý deň prajem. Chcem a prosím pekne opýtať. Na požičanie čo máte ten vozík to je vhodné pre 10 mesačne bábätko? A koľko dopredu si treba zajednat termín požičania? Ďakujem pekne Monika

    1. Dobry den, vozik zial nie je vhodny pre take male dieta. Take potrebuje specialnu upravu s opierkou hlavy a trupu.To v požičovni nemajú zatiaľ.

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia