Domov Cyklocentrum Čutkovská dolina

Cyklocentrum Čutkovská dolina

U nás máte zľavu s Liptov Region Card!

DARČEK pri celodennom požičaní elektrobicykla.
Pri zapožičaní e-biku na celý deň bude držiteľovi Liptov Region Card venovaný 1 darček. Odporúčaná rezervácia vopred na www.ruzomberok.bike/pozicovna/.

Navštív testovacie centrum špičkových elektrických bicyklov slovenskej značky Kellys a zajazdi si po niektorej z náročných cyklotrás dolného Liptova. Požičaj si e-bike alebo kolobežku v Cyklocentre v Čutkovskej doline, priamo za ihriskom OBROVO a spoznaj Liptov z inej dimenzie. Vyskúšaj si o koľko sa posunú tvoje výkony s pomocou elektrických konských síl a spoznaj trasy, ktoré by boli príliš náročné.

Požičaním e-bajku alebo kolobežky prejavíš podporu občianskemu združeniu Liptovský cyklistický spolok a v podobe poplatku za požičanie daruješ sumu, ktorú sa použije na ďalší rozvoj projektu RUZOMBEROK.BIKE a cykloslužieb v regióne.

1 DEŇ
Trekový bicykel 14 Eur
e-Bike 35 Eur

2 HODINY
Trekový bicykel 7 Eur
e-Bike 18 Eur

1 HODINA
e-Kolobežka 10 Eur

Detská sedačka, vozík za bicykel a piknik batoh sú k dispozícii na vyžiadanie.

čítať viac skryť

Pokiaľ chceš stráviť čas v krásnej prírode s rodinou, tak si doprajte piknik v nádhernej Čutkovskej doline, ktorej zdolanie ti e-biky a e-kolobežky výrazne uľahčia. A tí odvážnejší sa možno vyberú aj po stopách miestneho obra Čutka…

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  1. Dobry den, vozik zial nie je vhodny pre take male dieta. Take potrebuje specialnu upravu s opierkou hlavy a trupu.To v požičovni nemajú zatiaľ.

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov