Home Apartmány LAMA Malatíny

Apartmány LAMA Malatíny

Apartmány Lama sa nachádzajú v tichej dedinke Malatíny, neďaleko vodnej nádrže Liptovská Mara. Apartmány sú útulné a poskytnú Vám dokonalé súkromie. V tesnej blízkosti zariadenia (do 20 metrov) sa nachádza reštaurácia a wellness Hotela Sojka. Lokalita je vyhľadávaná rodinami s deťmi, turistami, aktívnymi seniormi a nadšencami športu.

Celková kapacita apartmánového komplexu je 15 lôžok. Celoročne sú Vám k dispozícii 3 apartmánové jednotky, každá (64m² )s maximálnou kapacitou 5 osôb a samostatným vchodom. Všetky apartmány sú zariadené identicky. V každom z nich nájdete 2 spálne, pričom prvá z nich obsahuje dve samostatné lôžka, druhá je vybavená manželskou posteľou s rozkladacím kreslom vo forme prístelky. Na rovnakom poschodí nájdete aj prepojenú kuchyňu so spoločenskou miestnosťou. Kuchyňa je vybavená plnevybavenou kuchynskou linkou, jedálenským sedením, keramickou varnou doskou, chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. V spoločenskej miestnosti sa nachádza televízor so satelitným príjmom, gaučové sedenie a čas si viete spríjemniť aj spoločenskými hrami.

Priamo zo spoločenskej miestnosti sa dostanete na terasu s vonkajším sedením, grilom a menšou súkromnou záhradkou. Súčasťou každej apartmánovej jednotky je aj moderne zariadená kúpeľňa s toaletou, sprchovým kútom na poschodí. Na prízemí sa nachádza samostatná toaleta s práčkou a stojanom na sušenie prádla. Veľkou výhodou je aj garáž s úschovňou na bicykle, lyžiarňou a vyhrievanými sušičmi na lyžiarky. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internetu, ktoré je dostupné v celom objekte. Vaše vozidlo pohodlne zaparkujete priamo pri objekte.

Liptov je regiónom neobmedzených možností. Letné mesiace môžete využiť na turistiku v Nízkych alebo Západných Tatrách. Počas zlého počasia Vám je k dispozícii Galéria ILUSIA, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, prípadne niektorá z demänovských jaskýň. Celoročne môžete navštíviť Aquapark Tatralandia, Vodný svet Bešeňová alebo Kaďu s termálnou vodou v Liptovskom Jáne, ktorá je pre tých odvážnejších z Vás vhodným adrenalínovým doplnkom aj počas mrazivých mesiacov. Počas zimnej sezóny si môžete zalyžovať v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku – Jasná, prípadne Malinô Brdo, SKI Žiarce, SKI Opalisko, SKI Centum Žiar – dolinky.

Hybáááj na LIPTOV 🙂

Pobyty v apartmánoch – cenník
Zimná sezóna 4. 1. – 5. 4. 100 € Apartmán / noc min. 1 osoba min. 1 noc
Veľkonočný pobyt 15. 4. – 18. 4. 130 € Apartmán / noc min. 1 osoba min. 4 noci
Letná mimosezóna 6. 4. – 30. 6. 90 € Apartmán / noc min. 1 osoba min. 1 noc
Letná sezóna 1.7. – 31. 8. 120 € Apartmán / noc min. 1 osoba min. 5 nocí
Jesenné prázdniny 27. 10.- 2. 11. 120 € Apartmán / noc min. 1 osoba min. 3 noci
Zimná mimosezóna 1. 9. – 22. 12. 90 € Apartmán / noc min. 1 osoba min. 1 noc
Vianočný pobyt 23. 12. – 25. 12. 130 € Apartmán / noc min. 1 osoba min. 2 noci
Silvester 26. 12. – 3. 12. 130 € Apartmán / noc min. 1 osoba min

Gallery

Please describe your experience

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google.
Privacy PolicyTerms of Service

Nearby Events:

All events

Liptov planner