Home Events Mountains Winter Jasná Opening 2023
This event is over.

Winter Jasná Opening 2023

THE BEST PARTY OF THE WINTER SEASON IS THERE! THIS YEAR – THERE WILL BE A SPECIAL WORLD CUP EDITION WITH FAMOUS DARA ROLINS

Počas prvého decembrového víkendu v Jasnej to bude žiťBudeme otvárať novú lyžiarsku sezónu 2023/24, ktorá sa bude niesť v atmosfére svetového pohára žien, ktorý sa koná 20. – 21. januára 2024 v Jasnej! Čaká nás otváračka vo veľkom štýle s bohatým denným aj večerným programom, ktorý začne už od piatka 1. 12. 2023. Program vyvrcholí v sobotu večer s veľkolepou párty WINTER JASNÁ OPENING – SVETOVÝ VEČER. Famózna DARA ROLINS a jej chytľavé hity roztancujú celú Jasnú! Na veľkolepej show vystúpi aj DJ EKG, MILAN LIESKOVSKÝ a MARK DANN, ktorí prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Jasná Opening!

YOU CANNOT MISS THIS!

Tickets
online pre-sale 2nd part online pre-sale 3rd part offline
PUBLIC ticket* 29 € 39 € 45 €
VIP ticket* 69 € 89 € 99 €

* Online tickets can be purchased until 1.12.2023 midnight. After that, the tickets are going to be available in the information centre of Biela púť on 2.12.2023 and on site before the event.

PUBLIC tickets include access to the Winter Jasná Opening party in the lower Happy End section.

VIP tickets include a welcome drink, access to the Winter Jasná Opening party in the upper Happy End section and a VIP party with a DJ in the Crystal bar.

Please, to view the video, accept marketing cookies.

Where to stay nearby:

Liptov planner