Home Events Sport GO ZUZU v Jasnej
This event is over.

GO ZUZU v Jasnej

NAJÚSPEŠNEJŠIA SLOVENSKÁ LYŽIARKA VERONIKA VELEZ ZUZULOVÁ  SA SO SVOJOU FENOMENÁLNOU KARIÉROU ROZLÚČI V JASNEJ! SPOLOČNOSŤ JEJ BUDE ROBIŤ RODINA, PRIATELIA, LYŽIARKA PETRA VLHOVÁ, SPONZORI, A V NEPOSLEDNOM RADE JEJ FANÚŠIKOVIA, KTORÍ JU PO CELÝ ČAS PODPOROVALI.

Exhibičný paralelný slalom

7. apríla na Priehybe sa bude jazdiť divácky veľmi atraktívny paralelný slalom, ktorého hlavnou aktérkou bude ako inak Veronika Velez Zuzulová. Veronika vyzvala osoby, ktoré pre ňu veľa znamenajú, či už v súkromnom alebo profesionálnom živote. S každou z nich si zasúťaží medzi bránami paralel slalomu. Medzi jednotlivými jazdami sa môžete tešiť na zaujímavé rozhovory s Veronikou a jej hosťami, ktorými bude prevádzať výborný športový moderátor Slávo Jurko.

Vyhrajte miestenku v paralelnom slalome!

Veronika myslela aj na svojich fanúšikov a jednému z vás umožní si zajazdiť bok po boku paralelný slalom! Miestenku na paralelný slalom získate, ak sa zaregistrujete na Priehybe v deň konania preteku 7. apríla od 09.00 do 12.30. Pred pretekom vyžrebujeme jedného z fanúšikov, ktorý sa postaví na štart paralelného slalomu priamo s Veronikou. Šancu na jedinečný zážitok, ktorý sa už nezopakuje, má úplne každý! Do Jasnej sa určite oplatí prísť.

Autogramiáda Veroniky Velez Zuzulovej

Fanúšikovia Veroniky sa po odjazdení paralelného slalomu môžu tešiť na jej autogramiádu. Tá sa bude konať na Priehybe v čase od 14.30 do 15.30. Nezmeškajte príležitosť osobne sa stretnúť so skvelou slovenskou lyžiarkou a odniesť si domov cennú spomienku v podobe podpis karty, fotografie a najmä skvelého pocitu z osobného stretnutia s ňou.

GO ZUZU v Jasnej program

Čas  Lokalita Program
09:00 – 12:30 Priehyba Registrácia do súťaže o miestenku v paralel slalome.
12:30 – 13:00 Priehyba Vyžrebovanie výhercu miestenky v paralel slalome.
13:00 Priehyba Príchod Veroniky Velez Zuzulovej.
13:30 – 14:30 Priehyba Exhibičný paralelný slalom, zjazdovka 1a.
14:30 – 15:30 Priehyba Autogramiáda Veroniky Velez Zuzulovej.

Veronika Velez Zuzulová

sa narodila 15. júla 1984 v Bratislave. Od útleho detstva ju trénuje jej otec, bývalý lyžiarsky pretekár, Timotej Zuzula. Niekoľko rokov boli spolu v malom rodinnom klube SkiZu Bratislava, neskôr bola členkou armádneho klubu Dukla Banská Bystrica. Ako 14-ročná vyhrala obrovský slalom na neoficiálnych žiackych majstrovstvách sveta, Trofeu Topolino. Od 16 rokoch štartuje v pretekoch Svetového pohára. Dosiahla množstvo vynikajúcich pódiových umiestnení.

Triumfálny pre Veroniku bol rok 2016, kedy dosiahla až 6 pódiových umiestnení v slalome svetového pohára, jedno z umiestnení bolo aj na domácej pôde v Jasnej na majstrovstvách sveta žien. V roku 2012 sa Veronika vydala za Romaina Veleza, svojho trenéra. Počas kariéry ju neobchádzali ani komplikácie a zranenia. Naposledy to bolo vážne zranenie kolena v septembri 2017. Aj napriek náročnej operácii a tvrdej rehabilitácii sa Veronika opäť dokázala postaviť na štart svetového pohára v slalome vo švajčiarskom Lenzerheide v januári 2018.

V marci 2018 sa predstavila na zimných olympijských hrách v Pjongčangu, kde bola vlajkonosičkou slovenského olympijského tímu počas slávnostného otváracieho ceremoniálu. Veronika ukončí svoju vynikajúcu kariéru s lyžiarskym svetom v marci 2018 v nemeckom Ofterschwangu na podujatí Svetového pohára v slalome žien. 7. apríla 2018 sa príde rozlúčiť s domácimi fanúšikmi do Jasnej.

 

Where to eat and drink nearby:

All the places to eat and drink

Activities and relaxation nearby:

All the experiences and relax

Liptov planner