Malinô Brdo ski & bike family park v zime

Domov/Malinô Brdo ski & bike family park v zime

Malinô Brdo ski & bike family park v zime

Stredisko sa nachádza iba 2 km od centra mesta Ružomberok, na úbočiach Veľkej Fatry, v nadmorskej výške 545 až 1209 m.n.m. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo (vzdialené od centra mesta iba 1 km), odkiaľ vedie na Malinô Brdo moderná 8-miestna kabínová lanovka (dĺžka 1770 m., prepravná kapacita 1500 osôb/hodinu). V centre strediska sa nachádza 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Prepravná kapacita 8 500 osôb/hodinu. V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m. SNOW PARK Malinô Brdo vhodný pre snowboardistov aj lyžiarov-freestylistov. Vyskúšajte jazdu na špeciálnych gumových pneumatikách „snowtubing“, trasy pre bežecké lyžovanie či skialpinizmus. Nájdete tu aj požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje.

Počas celej zimnej sezóny je možné s platnou LIPTOV Card zakúpiť so zľavou 5 % viacdňové skipasy platné v stredisku Ružomberok – Malinô Brdo. Čerpanie zľavy max. 1x denne. V čase platnosti zakúpeného viacdenného skipasu nie je možnosť na rovnakú kartu kúpiť ďalší skipas so zľavou. Zľava sa nevzťahuje na sezónne skipasy a skipasy 10 dní zo sezóny.


Denne
08:30 - 15:30

Zľava s Liptov Region Card:

5 % ZĽAVA na 2- až 6-dňový skipas platný v stredisku Ružomberok – Malinô Brdo
10 % ZĽAVA z ceny, pri kúpe celodenného skipasu na 3 dni*
20 % ZĽAVA z ceny, pri kúpe celodenného skipasu na 6 dní*

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 20 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.

*Platí len pri kúpe celodenného skipasu na 3 resp. 6 dní.
Nárok na zľavy z ceny skipasu na 3 resp. 6 dní v rámci pobytových balíkov majú len hostia ubytovaní na 2 a viac nocí u zmluvného partnera – predajcu LIPTOV Card (zoznam nájdete na www.visitliptov.skwww.skipark.sk ). Pre výpočet zľavy je rozhodujúca cena skipasu na 1 deň x 3 resp. 6 dní. Čerpanie zľavy 1x počas pobytu. V čase platnosti zakúpeného viacdenného skipasu nie je možnosť na rovnakú kartu kúpiť ďalší skipas so zľavou. Podmienky obdržania skipasu je potrebné overiť u ubytovateľa.

 

Kontakt

Hrabovská cesta 1679/31 , 03401 Ružomberok,


Zdieľanie
Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons