Domov Chocolaterie Passé

Chocolaterie Passé

V čokolatérii Chocolaterie Passé si môžete pochutnať na horúcej čokoláde, kvalitnej káve a znamenitých sypaných čajoch.

na prízemí horúca čokoláda a ručne vyrábané pralinky, na poschodí kaviareň a bar s miešanými drinkami …

Horúca čokoláda podľa tvojej chuti

Nakombinujte si čokoládu podľa seba a podľa toho, na čo máte práve chuť. Môžete si vybrať z troch druhov čokolády: bielej, mliečnej a horkej a k nim postupne pridávať ovocie, oriešky, koreniny alebo likéry. Každý mesiac pre Vás pripravujú niekoľko tipov na horúcu čokoládu, ktorými sa môžete nechať inšpirovať. Ale konečnú voľbu a jedinečnú kombináciu určujete Vy. Možnosti sú nekonečné!

Ručne vyrábané pralinky

Ak chcete ochutnať niečo špeciálne, ale nemáte chuť na horúcu čokoládu, môžete siahnuť po ručne vyrábaných pralinkách. Vyrábajú ich zo svetoznámej belgickej čokolády (Callebaut), ktorú spracúvajú priamo v čokolatérií. Prekvapte svojich blízkych originálnym darčekovým balením, do ktorého si navyberáte pralinky sami.

Lahodné koktaily, nápoje a občerstvenie

Cesta chuťovými pohárikmi po celom svete sa na prízemí nekončí. Na prvom poschodí sa nachádza bar, kde môžete ochutnať rôzne koktaily. Vyskúšať môžete takisto kvalitné slovenské a zahraničné vína, ku ktorým si určite objednajte niečo na zahryznutie z ponuky panini a snackov. Pustite sa do ochutnávania a odhaľovania tajomných chutí a príťažlivých kombinácií!

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov