Domov Summer Battle Opening 2019
Toto podujatie sa už skončilo

Summer Battle Opening 2019

Posledná júnová sobota bude o vodných športoch, hudobných vystúpeniach, zábave a otvorení letnej sezóny.

Príďte privítať letnú sezónu na veľkolepom otvorení leta v Tatralandii 
 

Leto odštartujeme vystúpením Saxany a DJ Shypa o 12:00, o 13:00 nás slovom doprovodí Valér Ferko a mladý herci seriálu Oteckovia a o 14:00 odpáli Sima svoj koncert.

Lyže ste už nadobro zazimovali v pivnici, teraz nastal čas na kúpačku. Program bude farebný ako naše šmýkačky! Na tých najnovších, 4 Family a Delphin, si môžete s kamarátmi zmerať sily počas oficiálnych pretekov na toboganoch. Hodnotí sa rýchlosť, štýl, bláznovstvá či sprievodné zvukové kulisy. Celkový dojem hodnotí odborná porota.

Súboj Summer battle odštartuje v sobotu o 12:00 saxofonistka Saxana v sprievode DJa Shypa. Skvelá hudobná šou vám ponúkne slávne hity v kombinácií s nespútaným saxofónovým vystúpením, ktoré vám jednoznačne rozprúdi krv v žilách. O 13:00privíta moderátor Valér Ferko mladé hviezdy seriálu Oteckovia a spoločne odštartujú toboganové zápolenie. Vaše uši osviežia rytmy slovenskej speváčky Simy o 14:00. So slovenskou divou Simou si budete môcť zaskákať na jej pesničky z albumu Podľa seba a Femina.

Nemožno nespomenúť tím našich vysmiatych animátorov, ktorý sa sprievodným programom postará, aby každá chvíľka tohto dňa bola pre vás nezabudnuteľná.

A na záver super party na Hawai! V poobedňajších hodinách sa budete môcť aktívne zapojiť do šampionátu Surf Cup na vlnách Surf Waves Tatralandia alebo sa aspoň pokochať talentom iných a povzbudiť svojho favorita.