Home KONGRES: Maladinovo

KONGRES: Maladinovo

Maladinovo je vďaka svojej polohe v centre Liptova, typu ubytovania v 7 apartmánových domoch a kombinácii služieb spolu s Bernard Pubom ideálnym miestom pre organizovanie spoločenských udalostí. Fantázii sa medze nekladú a v Maladinove sú otvorení organizovať akúkoľvek akciu pre skvelých ľudí. Hostili tu v rezorte koncerty, kultúrno-zábavné podujatia, medzinárodné športové súťaže, školenia aj firemné večierky.

V 91 apartmánoch ubytujú až 400 osôb. Súčasťou Maladinova je spoločenská miestnosť s kapacitou podľa typu sedenia približne 60 osôb a menšia zasadacia miestnosť do 20 osôb – obidve sú plne vybavené data projektorom a ozvučením. Vonkajšie priestory ponúkajú posedenie pri ohnisku s výhľadom na Liptovskú Maru, veľkokapacitný stan s kobercom a multifunkčný priestor s umelou trávou, ktorý zažil už nejedno kultúrno-zábavné a športové podujatie. Rezort je známy vynikajúcou reštauráciou  Bernard Pub Maladinovo –  ktorá je zatiaľ jedinou na Slovensku.

Služby:

  • wellness centrum
  • pivný kúpeľ
  • reštaurácia
  • ohnisko
  • mólo s možnosťou plavby loďou či vodných športov
SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ

Súčasťou reštaurácie Bernard Pub s celkovou kapacitou 140 miest je aj oddelená uzavretá časť určená na školenia, prednášky, oslavy a vaše firemné akcie. Jej rozmery sú 12×6 m, kapacita 60 osôb, súčasťou je veľké plátno s projektorom a ozvučením.

rozmery spoločenskej miestnosti v reštaurácii: 12 x 6 m

maximálny počet miest: 60
vybavenie: klimatizácia, denné svetlo, výsuvné plátno, ozvučenie, dataprojektor

ZASADACIA MIESTNOSŤ

Zasadačka je ideálnym priestorom na menšie prezentácie a školenia ideálne do 16 osôb. Súčasťou je plátno s projektorom a flipchart. Nachádza sa na prízemí jedného z domov a coffee break vám s úsmevom na tvári donesie personál rezortu.

rozmery malej zasadačky: 6 x 4 m

počet stoličiek: 16
vybavenie: denné svetlo, výsuvné plátno, dataprojektor

TRÁVNATÁ PLOCHA

K Maladinovu prislúcha aj veľká a upravená plocha umelého trávnika s rozmermi 90 x 50 m, ktorá dokáže poňať až 500 osôb. Okrem tejto plochy máte k dispozícii aj priestor na organizované grilovačky pri brehu Liptovskej Mary a súkromnú pláž Liptovskej Mary. Pre ďalšie pohodlie, aktivity či tieň si môžete prenajať aj veľkokapacitný stan. Prostredie je aj ideálnym miestom pre organizovanie koncertov alebo športových podujatí.
Gallery

Please describe your experience

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google.
Privacy PolicyTerms of Service

Nearby Events:

All events

Liptov planner