Domov Pobytový balík Gothal Liptovská Osada

Pobytový balík Gothal Liptovská Osada

Gothal je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta. Gothal je zasadený do nádherného prostredia Liptova na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier a je vzdialený iba 12 kilometrov od lyžiarskych svahov na Donovaloch. Rezort má pohodlnú 2,5 hodinovú dostupnosť z Bratislavy. Je to skrátka miesto, kde si každý nájde to svoje. Zábava aj oddych v jednom tu čaká na rodiny s deťmi, športové kluby, partie priateľov či kolegov na teambuildingoch.

Gothal a jeho okolie predstavuje unikátne spojenie športových aktivít, relaxu v najmodernejšom vodnom svete, wellnessu, masáží a beauty služieb. V Gothale nielenže dokonale vypnete, ale práve naopak, toto miesto vás naštartuje a nabije pozitívnou energiou. Či už do Gothalu prichádzate na romantický víkend, pobyt s rodinou a deťmi alebo na firemnú akciu, čaro tohto miesta vás určite presvedčí o správnosti rozhodnutia pre pobyt v Gothale. 

Letné prázdniny v Gothale

Balík zahŕňa:

  • ubytovanie v plne vybavených chalupách rôznych veľkostí a pôdorysov alebo v izbách penziónov či v apartmánoch
  • polpenzia podávaná v Kolibe Liptov
  • vstup do bazénov Vodného sveta každý deň počas pobytu (25 m plavecký bazén, relaxačný bazén, detský bazén+detský hrad)
  • každý deň rodinné animácie s animátormi a maskotom Rysom Norysom

Špeciálne cenové zvýhodnenie:  15 % zľava pri včasnom objednaní pobytu

Chcete sa v Gothale ubytovať ešte výhodnejšie? Poponáhľajte sa! Ak si Váš pobyt objednáte aspoň 30 dní pred nástupom, poskytneme Vám 15 %-nú  zľavu z ceny ubytovania.

Všetky uvedené  benefity je možné čerpať už od pobytu na 1 noc.

Konkrétnu cenovú ponuku na Váš pobyt podľa Vašich požiadaviek vám vypracuje recepcia: tel.  +421 945 44 55 44; recepcia@gothal.sk

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov