Domov Pobytový balík Gothal Liptovská Osada

Pobytový balík Gothal Liptovská Osada

Gothal je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta. Gothal je zasadený do nádherného prostredia Liptova na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier a je vzdialený iba 12 kilometrov od lyžiarskych svahov na Donovaloch. Rezort má pohodlnú 2,5 hodinovú dostupnosť z Bratislavy. Je to skrátka miesto, kde si každý nájde to svoje. Zábava aj oddych v jednom tu čaká na rodiny s deťmi, športové kluby, partie priateľov či kolegov na teambuildingoch.

Gothal a jeho okolie predstavuje unikátne spojenie športových aktivít, relaxu v najmodernejšom vodnom svete, wellnessu, masáží a beauty služieb. V Gothale nielenže dokonale vypnete, ale práve naopak, toto miesto vás naštartuje a nabije pozitívnou energiou. Či už do Gothalu prichádzate na romantický víkend, pobyt s rodinou a deťmi alebo na firemnú akciu, čaro tohto miesta vás určite presvedčí o správnosti rozhodnutia pre pobyt v Gothale. 

Balík LETO 01.07.-31.08.2024

Balík zahŕňa:

  • Jednorazový neobmedzený vstup do bazénov*, každý deň pobytu  v cene ubytovania (* jednorazový vstup, teda nie opakovaný prechod cez turniket)
  • Zľava 10% na všetky služby rezortu, aj na konzum v reštauráciách (netýka sa polpenzie, ubytovania)
  • Extra bonus: 15% zľava na ubytovanie pri včasnom zakúpení pobytu. Pobyt musí byť zakúpený do 15. 6. 2024.
  • Rodinné animácie s maskotom Rysom Norysom a animátormi, denne počas celých letných prázdnin

Ponuka platí pre pobyty už od 1 noci!

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov