Domov Pobytový balík Gothal Liptovská Osada

Pobytový balík Gothal Liptovská Osada

Gothal je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta. Gothal je zasadený do nádherného prostredia Liptova na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier a je vzdialený iba 12 kilometrov od lyžiarskych svahov na Donovaloch. Rezort má pohodlnú 2,5 hodinovú dostupnosť z Bratislavy. Je to skrátka miesto, kde si každý nájde to svoje. Zábava aj oddych v jednom tu čaká na rodiny s deťmi, športové kluby, partie priateľov či kolegov na teambuildingoch.

Gothal a jeho okolie predstavuje unikátne spojenie športových aktivít, relaxu v najmodernejšom vodnom svete, wellnessu, masáží a beauty služieb. V Gothale nielenže dokonale vypnete, ale práve naopak, toto miesto vás naštartuje a nabije pozitívnou energiou. Či už do Gothalu prichádzate na romantický víkend, pobyt s rodinou a deťmi alebo na firemnú akciu, čaro tohto miesta vás určite presvedčí o správnosti rozhodnutia pre pobyt v Gothale. 

Balík ZIMA 26.12.2023-1.3.2024

Balík zahŕňa:

  • ubytovanie v plne vybavených chalupách rôznych veľkostí a pôdorysov alebo v izbách penziónov či v apartmánoch
  • raňajky alebo polpenzia podávaná v Kolibe Liptov
  • vstup do bazénov Vodného sveta zadarmo každý deň na 2 hod. počas pobytu (25 m plavecký bazén, relaxačný bazén, detský bazén+detský hrad)
  • rodinný animačný program a vstup na klzisko zadarmo každý deň na 3 hod. počas pobytu pre ubytovaných hostí (platí pre pobyty od 26.12.2023 do 8.1. 2024)
  • pre každého ubytovaného hosťa  jeden 4-hodinovy skipass do strediska Park Snow Donovaly zadarmo (platí pre pobyty od 8.1.2024 do 1.3.2024)

Konkrétnu cenovú ponuku na Váš pobyt podľa Vašich požiadaviek vám vypracuje recepcia: tel.  +421 945 44 55 44; recepcia@gothal.sk

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov