Domov Kalendár podujatí Turistika VÝLETY NA PSÍCH ZÁPRAHOCH
Toto podujatie sa už skončilo

VÝLETY NA PSÍCH ZÁPRAHOCH

snezne psy lomnica

Ranč Aljaška Vám v zimnej sezóne ponúka vozenie na psom záprahu a celodenné a viacdňové výlety na psích záprahoch.

Hodinový výlet

Počas tohto výletu Vás čaká jazda na saniach ťahaných svorkou severských psov. Max 7 osôb na jeden výlet. V čase prestávky sa podáva teplý nápoj a občerstvenie. Nutnosťou je teplé oblečenie, ktoré vieme zapožičať v prípade včasnej objednávky výletu.

Poldenný výlet

Dlhší výlet, na ktorom máte na výber zviesť sa v saniach riadených skúseným sprievodcom, prípadne si vyskúšať sami riadiť vlastný psí záprah. Výlet trvá cca 2,5-3 hodiny. Max 7 osôb na jeden výlet. V čase prestávky sa podáva teplý nápoj a občerstvenie. Nutnosťou je teplé oblečenie, ktoré vieme zapožičať v prípade včasnej objednávky výletu.

Dvojdenný výlet

Tento výlet je určený pre fyzicky zdatnejších odvážlivcov, ktorí nájdi odvahu riadiť vlastný psí záprah, postarať sa o svojich psov a vyskúšať si kempovanie v zimných podmienkach, stráviť noc v spacom vaku v stane, prípadne primitívnom prístrešku. K dispozícii sú počas celého výletu teplé nápoje a stravovanie. Teplé oblečenie a obuv je nutnosťou. V prípade potreby vieme zabezpečiť kompletnú výstroj do zimných podmienok

husky safari liptov

husky safari liptov 1

Kde jesť a piť v blízkosti:

všetky miesta kde jesť a piť

Aktivity a relax v blízkosti:

všetky zážitky a relax

Plánovač Liptov