Domov Tropický Silvester 2019
Toto podujatie sa už skončilo

Tropický Silvester 2019

Tropická rozlúčka v Tatralandii s rokom 2019 v bazéne, s drinkom v ruke a za rytmickej latino hudby Eusebia.

Pripravte sa na najžhavejšiu party zimy, pripravte sa na tropický Silvester 2019.

Posledný deň v roku 2019 bude, ako zvyčajne, patriť bujarým oslavám. U nás v Tatralandii bude Silvester opäť netradičný. Tanečným parketom sa stanú bazény a tobogany, na lehátku pod palmami si užijete posledné chvíľky roku 2019, pripíjať sa bude exotickými drinkami priamo v bazéne a svoju odvahu odskúšate na surf vlne Surf Waves Tatralandia

Tropická nálada bude podčiarknutá vystúpením exotického Eusebia. Nechajte sa viesť jeho rytmickými latino skladbami a v sprievode krásnych tanečníc roztancujte každú bunku vášho tela. K latino rytmom pridá svoje energické mixy aj DJ Julo alias Python a k tomu všetkému bude obľúbená tombola a samozrejme pravý silvestrovský ohňostroj!

Silvester sa aj tentokrát uskutoční v časti Tropical Paradise, kde si môžete zašnorchlovať, zaplávať si v slanej morskej vode alebo sa môžete dosýta vysaunovať v našom Keltskom saunovom svete.

Cenník vstupov Silvester 2019
Nezmeškaj predpredaj a ušetri až 7€ !
Online predpredaj na www.gopass.sk →
(dostupných len 100 vstupov)
Dieťa
(do 12 r.)
Gratis
Dospelý
(nad 12 r.)
15,90 €
Offline nákup na pokladni v stredisku
Dieťa
(do 12 r.)
Gratis
Dospelý
(nad 12 r.)
23 €

– Predpredaj len do konca Septembra.
– Program prebieha v čase od 18:00 – 03:00 hod.
– Zmena programu vyhradená.
– Deti do nedovŕšených 12 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby majú vstup GRÁTIS! Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu.
– Vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Aqua ticket (10 bazénov, 6 šmýkačiek a toboganov, parkovanie, skrinku) a celovečerný silvestrovský program.

*Deti do nedovŕšených 12 rokov majú vstup na Silvester 2019 zdarma.