Domov Noc saunových rituálov – Bylinková saunová noc 05.10.2019
Toto podujatie sa už skončilo

Noc saunových rituálov – Bylinková saunová noc 05.10.2019

Pod rúškom noci sa náš areál mení na magické miesto zaplnené pocitom relaxu a pohody.

Sobota 5.10. bude patriť saunovým rituálom. Počas celého dňa bude prebiehať v saunovom svete Harmónia SAUNA HERBAL CUP BEŠEŇOVÁ – súťaž tých najlepších saunamasterov z celého Slovenska. Na to nadviažeme, spolu so všetkými účastníkmi saunovej súťaže aj na špeciálne bylinkovú saunovú noc. Tešiť sa môžete okrem klasických saunových rituálov aj na tie víťazné. Užite si nočnú atmosféru v saunovom svete Harmónia wellness & spa s bohatým programom saunových rituálov. 

Opäť v čase od 21:30 do 01:30 a navyše aj v najmodernejšej saune na Slovensku – Saunový dóm so skvelými svetelnými a zvukovými efektami. 

Tešiť sa môžete na:

  • 4 hodiny nočného saunovania
  • 11 jedinečných saunových rituálov, peelingov a procedúr
  • welcome drink + osviežujúce občerstvenie
  • exkluzívny saunamaster – hosť večera
  • všetky sauny a procedúry k dispozícii po celý čas
  • relaxačná zóna Átrium 
  • vnútorné bazény

Klientom budú k dispozícii všetky sauny a procedúry v Harmónia wellness & spa, oddychová časť  a vnútorné bazény v časti Átrium.

Saunové ceremoniály budú prebiehať v novej saune Saunový dóm, v saune Chopok a peelingy v Soľnej saune Svitanie. Doprajte svojmu telu, mysli i duši odpočinok, ktorý si zaslúžite. Skutočný relax zažijete aj s doprovodom aromatických a zvukových elementov. 

Noc saunových rituálov

Saunovanie sa stáva intenzívnejším a pestrejším vďaka saunamasterovi, ktorý vnáša do saunovania novú dimenziu prostredníctvom vírenia vzduchu, polievaním kameňov aromatickou esenciou, prípadne aj potieraním pokožky peelingom alebo ďalšími prípravkami. Vyskúšajte raz a uvidíte, že sa vám tento nový zážitok v saune bude páčiť.

Vychutnajte si relax počas saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás naši saunamasteri, ktorí vám pripravia jedinečnú show počas každého saunového rituálu.

Po každom rituále sa odporúča najprv sprcha, potom ochladzovací bazén a následne dvoj násobný čas strávený oddychom napríklad v Átriu či v bazénoch. Samozrejme sa nesmie zabúdať dodržiavať pitný režim. Odporúčame čistú vodu alebo pivo, ktoré obsahuje najviac minerálov a látok, ktoré telo pri saunovaní vypotí.

Cenník eventu

Kamenná pokladňa v deň eventu – cena: 26€

Predpredaj na kamennej pokladni – cena: 23€ – predpredaj od 30.9. 2019 do 4.10.2019 – 20:00hod.

Online GOPASS – cena: 21€ alebo 17€ + 80 bodov – predaj do 4.10. 2019

Hotel Bešeňová a hotel Galeria thermal Bešeňová – cena: 16€/osoba – ubytovaní hostia (5.10.2019 do 20:00 hod.)

Doplatok pre návštevníkov vodného parku po 21:10 – cena: 24€

Pravidlá saunovania počas saunových rituálov

• vstup na noc zážitkového saunovania bude povolený len osobám starším ako 18 rokov (návštevník na vyžiadanie bude musieť na pokladni preukázať svoj vek)

• počas noci zážitkového saunovania platí v priestoroch vodného parku, wellness & spa a bazénovej haly „ bezplavková zóna“(nakoľko pre našu klientelu je tabu kúpanie bez plaviek, v prípade, že sa budú klienti v krytých bazénoch kúpať v plavkách budeme to akceptovať a nezakročíme)

• v priestoroch vodného parku je počas noci zážitkového saunovania zakázané akékoľvek erotické alebo sexuálne správanie

• v priestoroch je zakázané fotografovať a robiť akékoľvek obrazové, alebo zvukové záznamy

• muži a ženy dodržiavajú počas noci zážitkového saunovania intímne zóny(sprchy, toalety)

• okrem týchto pravidiel, sú klienti povinní dodržiavať návštevný poriadok Vodného parku Bešeňová a Wellness & Spa Bešeňová

• vstup na ceremoniál je limitovaný kapacitou sauny