Domov Beer fest
Toto podujatie sa už skončilo

Beer fest

Október fest určite každý pozná, ale v saune ste ho ešte nezažili. Preto si nenechajte ujsť možnosť zažiť pivný sviatok počas saunovej noci.

Najväčší pivný sviatok zažijete aj v saunách Harmónia wellness & spa Bešeňová.

Špeciálna noc saunových rituálov s tématikou slávneho Október festu v Bešeňovej. Nemusíte cestovať tisícky kilometrov do Nemecka, stačí prísť do Bešeňovej a k tomu ako bonus ešte skvele zrelaxujete počas saunových rituálov. Pitný režim treba počas saunovania striktne dodržiavať a hlavne doplniť vitamíny, ktoré sa z tela počas saunovania vyplavia von. Medzi najlepšie spôsoby ako doplniť stratené vitamíny patrí aj pivo, ktoré je bohaté práve na vitamíny skupiny B. Nebudú chýbať ani pochutiny k pivu a príjemný relax v prostredí Átria s bazénmi. 

Tie najlepšie rituály sa budú konať v najväčšej a najmodernejšej saune na Slovensku – v Saunovom dóme. Po rituáloch odporúčame schladenie v Bešeňovskej jaskyni a následný odpočinok v našich nových vonkajších vírivkách s krásnym výhľadom na nočnú oblohu. 

Noc saunových rituálov

Saunovanie sa stáva intenzívnejším a pestrejším vďaka saunamasterovi, ktorý vnáša do saunovania novú dimenziu prostredníctvom vírenia vzduchu, polievaním kameňov aromatickou esenciou, prípadne aj potieraním pokožky peelingom alebo ďalšími prípravkami. Vyskúšajte raz a uvidíte, že sa vám tento nový zážitok v saune bude páčiť.

Vychutnajte si relax počas saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás naši saunamasteri, ktorí vám pripravia jedinečnú show počas každého saunového rituálu.

Po každom rituále sa odporúča najprv sprcha, potom ochladzovací bazén a následne dvoj násobný čas strávený oddychom napríklad v Átriu či v bazénoch. Samozrejme sa nesmie zabúdať dodržiavať pitný režim. Odporúčame čistú vodu alebo pivo, ktoré obsahuje najviac minerálov a látok, ktoré telo pri saunovaní vypotí.

Cena zahŕňa

• Welcome drink

• Hudba a pochutiny k pivu

• 11 saunových rituálov

• Saunový svet Harmónia – všetky sauny a priestory

• Oddychová zóna Átrium

• 2 bazény k dispozícii

• Profesionálni saunamasteri

Cenník eventu

Kamenná pokladňa v deň eventu – cena: 26€

Predpredaj na kamennej pokladni – cena: 23€ – predpredaj od 14.10. 2019 do 18.10.2019 – 20:00hod.

Online GOPASS – cena: 21€ alebo 17€ + 80 bodov – predaj do 18.10. 2019

Hotel Bešeňová a hotel Galeria thermal Bešeňová – cena: 16€/osoba – ubytovaní hostia (19.10.2019 do 20:00 hod.)

Doplatok pre návštevníkov vodného parku po 21:10 – cena: 24€