Domov Autocamping Sojka

Autocamping Sojka

Strávte krásny čas v najlepšom a jedinečnom karavanovom kempingu na Slovensku, v srdci Liptova.  Ak si chcete oddýchnuť a načerpať novú energiu vyskúšajte iný typ ubytovanie a to dovolenku v karavane.

Sojka resort je vám počas ubytovania plne k dispozícii. V pešej vzdialenosti máte reštauráciu a wellness. Taktiež môžete využívať všetky športové vymoženosti, ktoré Sojka resort ponúka, ale tiež aktivity pre deti.

Vašich miláčikov nemusíte nechávať doma, resort je pet friendly.

Služby

Sojka resort je miesto, kde sa naozaj uvoľníte, aj vďaka relax centru. Relax centrum sa nachádza v hotelovej časti Sojka resort a je otvorené každý deň. Hostia z kempingu majú zľavnené vstupné do relax centra. Využiť môžete whirpool, bazén, Kneippov kúpeľ, hydromasážnu sprchu, sauny, masáže.

Blízko terasy v reštaurácii nájdete nádherne, na mieru navrhnuté ihrisko, kde sa môžu deti hrať, kým vy pijete kávu. V hotelovej záhrade je detský zip-line pre zdravú dávku adrenalínu. V Magura Village je detské ihrisko so šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom priamo oproti bazénu.

Priamo v areáli kempingu sa nachádza multifunkčné športové ihrisko. Môžete tu hrať futbal, volejbal, basketbal, tenis a ďalšie. Všetko potrebné športové náradie je k dispozícii na prenájom na recepcii hotela Sojka.

Možnosti stravovania

Priamo v areáli kempu je súčasťou Sojka rezort výborná reštaurácia s ponukou tradičných chutných jedál, belgických pív a skvelých slovenských vín.

Vybavenie
  • Pranie a sušenie prádla.
  • Štyri smetné koše na separovanie skla, papiera, plastu a ostatného odpadu.
  • Samostatné toalety a sprchy pre dámy a pánov.
  • Recepcia – Kemping Sojka je súčasťou Sojka resort.
  • Prístup k internetu.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov