Domov Kalendár podujatí Rodiny s deťmi MIKULÁŠSKA NOCOVAČKA
Toto podujatie sa už skončilo

MIKULÁŠSKA NOCOVAČKA

Nezabudnuteľná Mikulášska rozprávková noc pre deti vo FUN FABRIC.MIKULÁŠSKA NOCOVAČKA

Milé deti, príďte zažiť veselú mikulášsku párty od piatku 2. decembra do soboty rána vo FUN FABRIC s anjelikom, čertom a samozrejme Mikulášom!
Budeme sa spolu hrať, šantiť a potom spať …
Ráno, keď sa zobudíme, papanie si urobíme, no a potom papapááá … to zas bude paráda!
Rodičia, užite si pohodový mikulášsky piatkový večer a svoje deti zverte našim animátorom, ktorí to s deťmi naozaj vedia. Doprajte im atraktívny program a zážitok – rozprávkový večer a noc s mikulášskou tématikou vo FUN FABRIC.

Kedy inokedy ak nie na Mikuláša sa môžu deti stretnúť so živým anjelom, čertíkom … a hlavne dobrým strýčkom Mikulášom? U nás vo fabrike na zábavu ich budú mať na celú noc. Pre deti máme pripravený bohatý večerný program aj s Mikulášskou nádielkou, workshopy a plno hier a zábavy so zimnou rozprávkovou tématikou.
Po rannej rozcvičke, ktorá je ozajstným zážitkom pre deti pri takýchto akciách a raňajkách sa už budeme tešiť na Váš príchod.

V cene: nocľah, raňajky, pitný režim, profesionálni animátori a pedagogický dozor, všetky animačné pomôcky a spotrebný materiál, potreby na výrobu workshopov, výzdoba, kostýmy a mikulášske doplnky a samozrejme Mikulášsky balíček.

Kde jesť a piť v blízkosti:

všetky miesta kde jesť a piť

Aktivity a relax v blízkosti:

všetky zážitky a relax

Plánovač Liptov