Toto podujatie sa už skončilo

HUDBA BEZ BARIÉR 2020

Večer plný emotívnej hudby, umenia v podaní zoskupenia La Gioa, gitarový mág Dávid Bílek, tanečno – akrobatické vystúpenie z dielne Vertigo, Margaréta Ondrejková, víťazka ČSMT 2019 a For you acapella hosť ktorého meno poznajú na celom svete.

Predpredaj vstupeniek: Informačné centrum mesta Liptovský Mikuláš

Symbolický dátum, 3. 3. 2020 prinesie tento rok ďalší zo série obľúbených koncertov Hudba bez bariér.

Čoraz známejšie benefičné podujatie pokračuje v cestovaní po Slovensku. Tentokrát sa naň môžu tešiť fanúšikovia dobrej hudby v Liptovskom Mikuláši.

Hudba bez bariér prinesie takmer 2 hodinový hudobný program, zložený z  15 – 20 minútových vystúpení viacerých sólových umelcov a hudobných zoskupení.

Výťažok zo vstupného bude už tradične venovaný na dobročinné ciele OZ Parasport24.

V programe Hudby bez bariér sa predstaví nový objav hudobnej scény, aktuálna víťazka Česko-Slovensko má talent 2019 Margaréta Ondrejková. Do charitatívnych podujatí sa rada aktívne zapája aj skupina La Gioia, ktorá v Liptovskom Mikuláši 3. marca taktiež vystúpi. Hudba bez bariér by už ani nebola Hudbou bez bariér bez mena Dávid Bílek v programe. Virtuózny gitarista sa netají svojím veľmi pozitívnym vzťahom k benefíciám. Je dlhoročným podporovateľom Hudby bez bariér i iných charitatívnych podujatí. Poprvýkrát podporí Hudbu bez bariér svojou účasťou a vystúpením slovenské acapella zoskupenie FOR YOU. V line-upe nechýba ani známe akrobatické zoskupenie Vertigo.

Hudba bez bariér tentokrát prinesie aj jednu novinku pre svojich návštevníkov: „Prvý raz budeme mať na mieste konania koncertu detský kútik s animátormi, kde môžu rodičia nechať detičky a vychutnať si koncert a chvíľu oddychu. Týmto krokom chceme vyjsť v ústrety a sprostredkovať Hudbu bez bariér aj mamičkám a rodičom, ktorí by na náš koncert nemohli prísť napríklad iba preto, že nemôžu na daný deň zohnať stráženie,“ vysvetľuje organizátor Miroslav Buľovský. 

Kde jesť a piť v blízkosti:

všetky miesta kde jesť a piť

Aktivity a relax v blízkosti:

všetky zážitky a relax

Plánovač Liptov