Dom Kalendarz wydarzeń Hory Veľká Noc v Jasnej
To wydarzenie się skończyło

Veľká Noc v Jasnej

Veľká Noc v Jasnej ponúkne okrem jarnej lyžovačky aj bohatý Veľkonočný program a sviatočnú atmosféru. Na Chopok bude premávať tradičná veľkonočná kraslica na trase lanovky A1 Priehyba – Chopok. 

SOBOTA 8. APRÍL

RATRAK STAGE PRIEHYBA

V sobotu 8. apríla sa môžete v stredisku Jasná tešiť na obľúbenú Ratrak stage na Priehybe. Skvelí DJ`s, ktorí ti spríjemnia pauzy medzi jazdami pri Funibare. Super zábava  priamo na svahu  od 10.30 do 15.30. Ratrak stage je tá najlepšia après-ski zábavu na snehu v Jasnej!

VEĽKONOČNÝ CHOPOK CHUTÍ

Veľkonočná mágia chutí v reštaurácii Rotunda vo sviatočnom šate sľubuje výnimočný gastronomický zážitok. Nechajte sa strhnúť netradičnými chuťami, vôňami a krásou raja uprostred hôr. Viac vám neprezradíme. Možno len toľko, že na tento večer budete ešte dlho spomínať.
Magický zážitkový večer potrvá približne 4 hodiny. Užiť si ho môžete v dobrej spoločnosti alebo ho darujte tým, ktorí majú radi naopakovateľné zážitky. 

NEDEĽA 9. APRÍL

VEĽKONOČNÁ NEDEĽA NA ROTUNDE

Príďte na Veľkonočnú nedeľu do panoramatickej reštaurácie Rotunda 2024 m n. m.. Pripravili sme pre vás príjemný rodinný program v prekrásnom prostredí. Tešiť sa môžete na ľudové pesničky v podaní živej ľudovej hudby. Deti si užijú tvorivé dielničky, zdobenie veľkonočných medovníčkov a obľúbené maľovanie na tvár. Program na Rotunde bude v čase od 10.00 do 14.00. Počas celého dňa si môžete pochutnať na gastro špecialitách z reštaurácie Rotunda a v prípade priazdivého počasia aj na Veľkonočnej grilovačke na terase Rotundy.


GRILOVAČKA A ĽUDOVÁ HUDBA NA HABARKE

Skvelá atmosféra a výborné grilované špeciality počas celého dňa si môžete užiť v reštaurácii Habarka na Výhliadke. O zábavu počas veľkonočnej nedele sa na Habarke sa postará skvelá ľudová hudba Bystrianka.


VEĽKONOČNÁ SÁNKOVAČKA V KRUPOVEJ

Liptov planner