Dom Demänová Rezort

Demänová Rezort

Demänová Ośrodek znajduje się bezpośrednio we wsi Demänová przy wejściu do Doliny Demianowskiej, która jest najsłynniejszą i najpiękniejszą doliną Tatr Niskich i jest jednocześnie częścią Parku Narodowego. Ośrodek znajduje się zaledwie 15 minut jazdy od najbliższego stoku narciarskiego w największym ośrodku narciarskim Jasná. Z apartamentów roztacza się widok na okoliczne góry.

Demänová Resort oferuje wyjątkowe zakwaterowanie dla rodzin i większych grup w ekologicznym kurorcie, którego dominującym elementem jest lite drewno, jako główny element wystroju wnętrz i na zewnątrz. Obejmuje on centrum narciarskie, wielofunkcyjny plac zabaw dla dzieci, restaurację i centrum odnowy biologicznej. Ośrodek kładzie duży nacisk na użyte materiały i ogólną eksploatację, z zachowaniem zasad ekologicznych, co podnosi wyjątkowość samego ośrodka.

SKI Center Demänová

SKI Center Demänová oferuje swoim gościom bezpieczną jazdę na nartach zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych na łatwych i średnich stokach. Zadbana trasa oferuje również jazdę wieczorową dla wszystkich grup wiekowych. Dla większego bezpieczeństwa stworzono dla dzieci zamkniętą strefę narciarską z instruktorami.

W SKI Center Demänová masz okazję cieszyć się niekonwencjonalnym zjazdem na specjalnych nadmuchiwanych kołach SNOWTUBING i bawić się przez cały dzień. Poprowadzi cię przez zmodyfikowaną niecckę o długości 50 m, z bardziej stromym startem i stopniowym zjazdem po przeciwległym zboczu. Snowtubing jest odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ośrodek oferuje również bieżnię o długości 550m. Tor jest stale oświetlony, sztucznie naśnieżany i codziennie czyszczony specjalnym ratrakiem.

Istnieje duży BEZPŁATNY parking na którym możesz bezproblemowo zaparkować oraz trzy lokale gastronomiczne w różnych stylach.

Wellness & massage center

Nie ma nic lepszego niż relaks w strefie wellness i naładowanie baterii po całym dniu wędrówek lub jazdy na nartach. Podaruj sobie wystarczająco dużo relaksu i odpoczynku dla ciała w nowoczesnym i stylowym centrum odnowy biologicznej. Do wyboru jest sauna fińska, rytualna, parowa i infra sauna z wanną chłodzącą, pokojem relaksacyjnym i jacuzzi z niesamowitymi widokami. Absolutną harmonię dopełnia również szeroka gama masaży i zabiegów, które oferuje Demänová Rezort.

PINUS Restaurant

Restauracja PINUS w Demänová Rezort to połączenie skandynawskiego designu i sztuki kulinarnej. Przyjemna atmosfera i otoczenie decydują o tym, jak najlepiej cieszyć się wspaniałym jedzeniem z rodziną lub partnerami biznesowymi. Nasze wnętrza w stylu skandynawskim są przestronne, ale jednocześnie możemy zapewnić gościom prywatność. Dominantą restauracji jest z pewnością dwustronny kominek, który zimą (nie) tylko stwarza poczucie ciepła i ogniska domowego. Nasz stylowy taras jest ekskluzywny i jest jednocześnie jednym z największych tarasów na Liptowie. Oferuje widok na bio jeziorko i bezpłatny dostęp do ośrodka. Tutaj znajduje się duża Strefa Kids dla dzieci, dostęp do trasy biegowej i ośrodka narciarskiego czy też do plenerowego centrum fitness. Na terenie kompleksu do Państwa dyspozycji są pozostałe dwa nasze zewnętrzne lokale gastronomiczne. Przed wejściem do restauracji znajdują się szybkie ładowarki samochodowe, dzięki którym naładujesz swój samochód elektryczny.

KIDS ZONE – Areál plný preliezačiek, ihrísk a zábavy pre tých najmenších

Demänová rezort ponúka mnoho zábavy a skvelých možností aj pre tých najmenších. Veľký areál plný preliezačiek, hojdačiek a ihrísk pre Vaše ratolesti, sa nachádza priamo pred reštauráciou Pinus. Kids zóna ma skutočne bohaté vybavenie, aby si prišli na svoje či už drobci, alebo skorí tínedžeri.

O zábavu sa postarajú šmýkačky, hojdačky a preliezačky. Vyblázniť sa môžete aj na veľkej trampolíne, ktorá ma 6 skákacích plôch. Vy si v pokoji budete môcť vychutnávať kávu na terase blízkej reštaurácie, zatiaľ čo Vaše deti sa budú bezpečne hrať – hojdačka je doplnená bezpečnou dopadovou plochou a taktiež trampolína má najmodernejšie bezpečnostné prvky.

Všetky preliezačky, hojdačky a šmýkačky sú zhotovené z kvalitnej kovovej alebo drevenej konštrukcie, niektoré preliezačky sú pre väčšiu zábavu z lán. Deti môžu šantiť aj na zábavnom nafukovacom hrade, ktorý hýri farbami a vyčarí úsmev malým i veľkým. Skvelú jazdu môžete zažiť až na sedem metrovej šmýkačke.

Nájdete tu aj vtipnú atrakciu Bumper Ball. Deti sa v nej môžu bezcieľne blázniť alebo si dať aj skutočný futbalový zápas. Pobaví ich jedno aj druhé, pretože budú vo veľkej nafukovacej guli, voľné budú mať iba nohy a pri snahe utekať či kopať do lopty je táto atrakcia skutočne zdrojom smiechu.

V Kids zóne sa nachádzajú až tri ihriská, dve z nich sú prioritne určené pre loptové športy. Využiť môžete futbalové alebo basketbalové ihrisko. Pre pravých fitness nadšencov Kids zóna ponúka Fitness ihrisko.

Toto všetko si vychutnáte v nádhernom prostredí obklopení tatranskými štítmi. Atmosféru krásne dotvára prírodne nadizajnované jazierko, okolo ktorého sa Kids zóna tiahne. Ideálne riešenie pre osvieženie po poriadnom bláznení. Krása tatranskej prírody je tiež citeľná vo všetkých chatách a apartmánoch, v ktorých sa klienti môžu ubytovať. Chaty a apartmány sú zhotovené z kvalitného masívneho dreva , čo ulahodí oku i duši.

Požičovňa bicyklov a elektrobicyklov SCOTT

 

Radi trávite čas na bicykli? Lákajú vás cyklotúry po Liptove? V našom rezorte nájdete jednu z najlepšie vybavených požičovní pre bicykle. K dispozícii máme až 30 dospelých nových e-bikov a 6 detských. Okrem toho si samozrejme môžete požičať aj klasické bicykle. Veľkou  výhodou je, že v ponuke máme aj 3 sedačky a 2 vozíky pre tých najmenších. Preto u nás môže celá rodina spoločne vyraziť na výlet.

  • každú sezónu nové e-biky SCOTT
  • detské e-biky
  • detské sedačky
  • detské vozíky
  • free self service
  • online rezervačný systém

Záleží nám na kvalite, a preto sme vsadili na svetového lídra v cyklistike, a to na SCOTT v spolupráci s motormi BOSCH. Každú sezónu sa v našej požičovni objavia nové elektrobicykle tej najvyššej kvality, ktorú samotný trh ponúka. U nás nájdete silné zázemie kvalitného servisu, ktoré poskytuje zadarmo self-service, vyhradenú zónu so základným náradím, kompreserom, lepením či nabíjacími stanicami. V požičovni si môžete tiež zakúpiť náhradné diele, cyklo doplnky, textilu a iné doplnky.

BIKE park

Ste nadšenci adrenalínovej jazdy na bicykli? Super, lebo v našom rezorte už čoskoro pribudne perfektná cyklo-trailová trať, ktorá bude začínať v našom FUN CENTRE. Trasa, ktorá bude zahŕňať rôzne prekážky pre deti, ale aj pre náročných bike-rov, bude prechádzať ponad rezort. Veľkou výhodou je, že nemusíte so sebou na pobyt ťahať ani bicykle, lebo v našej požičovni si môžete požičať bicykle, e-bike aj prilby.

OUTDOOROVÁ LEZECKÁ STENA

Naša lezecká stena v Demänovej je vhodná pre všetkých milovníkov lezenia od začiatočníkov až po lezeckých strelcov. Rozdelená je na dve časti: pre deti a pre pokročilých, ktorí chcú pre seba niečo urobiť, posunúť svoje limity alebo len vyskúšať niečo nové. Netreba sa báť, všetky úrovne sú zvládnuteľné s možnosťou istenia.

3D BLUDISKO

Naša lezecká stena v Demänovej bude vhodná pre všetkých milovníkov lezenia od začiatočníkov až po lezeckých strelcov. Rozdelená bude na dve časti: pre deti a pre pokročilých, ktorí chcú pre seba niečo urobiť, posunúť svoje limity alebo len vyskúšať niečo nové. Netreba sa báť, všetky úrovne sú zvládnuteľné s možnosťou istenia.

PUMP TRACK​

Chcete prekvapiť svoje deťúrence, ale aj seba novou aktivitou? Tak v našom rezorte už čoskoro pribudne nová športová atrakcia PUMP TRACK. V Demänovej pôjde o jedinú disciplínu, ktorá sa vykonáva na špeciálnej dráhe, a ktorá je charakteristická vlnkami a klopenými zákrutami. Vďaka tomu sa umožňuje pohyb na bicykli bez potreby šliapania. Aj keď je primárne určená pre cyklistov, vo svete ju využívajú aj športuchtiví na kolobežkách, korčuliach či skejtbordoch. Preto sú u nás v Demänová Rezort vítané všetky dvojkolosové tátoše.

Najväčšou výhodou PUMP TRACKU je vhodnosť pre všetky vekové a výkonnostné kategórie bikerov od deti na odrážadlách cez hobby jazdcov až po pretekárov. Takže spolu s detičkami sa môžu previezť aj rodičia či partia kamarátov.

Okrem tréningu koordinácie a techniky na bicykli je jazda na PUMP TRACKU výborným spôsobom intervalového tréningu pre rozvoj sily, výbušnosti a kondície , preto je výborným tréningovým miestom i pre závodne orientovaných jazdcov.

Galeria

Opisz swoje doświadczenie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatnościWarunki usługi

Wydarzenia w pobliżu:

Wszystkie wydarzenia

Liptov planner