CZYM JEST LIPTOV REGION CARD?

Dom CZYM JEST LIPTOV REGION CARD?

Čo je Liptov Region Card

[fusion_button link=”https://www.visitliptov.sk/liptov-region-card/vernostny-program/moje-konto/” title=”” target=”_self” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”red” id=”” color=”red” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Moje konto / stav bodov[/fusion_button]

W3NzYnBd

Regionálna zľavová karta Liptov Region Card umožňuje jej majiteľovi čerpať zľavy až do výšky 100% na ponuku služieb partnerských výletných miest, atraktivít a zariadení.

Prevádzkovatelia služieb výletných miest a atraktivít v ponuke LIPTOV Card sú zmluvnými partnermi LIPTOV Card. Kartu Liptov Region Card vydáva a distribuuje cez zmluvné predajné miesta OOCR REGION LIPTOV spolu so združením cestovného ruchu Klaster LIPTOV.

Zaplaťte pár EUR a šetrite stovky

Ak sa rozhodnete ubytovať minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO alebo za 3€.

Inak si môžete Liptov Region Card zakúpiť v informačných centrách za 5 €.[fusion_button link=”/sprievodca-zlavami/” title=”” target=”_self” alignment=”left” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Prezrieť zľavy, ktoré môžete získať[/fusion_button]

[fusion_youtube id=”lgQp9m7DxUM” width=”” height=”” autoplay=”false” api_params=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” /]

Ako funguje vernostný program Liptov Region Card?

Za využitie zľavy v akceptačnom mieste sa vám pripíšu na konto body, podľa kategórie konkrétneho akceptačného miesta (Hory a sneh, Aquaparky, Kultúra,…). Body získate aj za ubytovanie u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov. Pri dosiahnutí stanoveného počtu bodov budete ako držiteľ karty zaradený do zlosovania o atraktívne ceny. Kompletné informácie ohľadom vernostného programu nájdete na stránke o vernostnom programe.

Čo je Liptov Region Card?

Regionálna zľavová karta Liptov Region Card je karta s čiarovým kódom a unikátnym číslom, ktorá umožňuje jej majiteľovi čerpať zľavy vo výške do 100% na ponuku služieb partnerských výletných miest, atraktivít a zariadení. Prevádzkovatelia služieb výletných miest a atraktivít v ponuke LIPTOV Card sú zmluvnými partnermi LIPTOV Card. Kartu Liptov Region Card vydáva a distribuuje cez zmluvné predajné miesta OOCR REGION LIPTOV spolu so združením cestovného ruchu Klaster LIPTOV.

Kto je majiteľ Liptov Region Card?

Majiteľ karty je osoba, ktorá získala platnú LIPTOV Card na autorizovanom predajnom mieste. Karta je neprenosná, vydaná je na meno jej majiteľa. Čerpanie zliav a výhod LIPTOV Card tretím osobám je zakázané.
Každý, kto chce čerpať zľavy a získať body v rámci vernostného programu s LIPTOV Card je povinný preukázať sa vlastnou LIPTOV Card v zariadení, v ktorom je zľava poskytovaná.

Aká je cena Liptov Region Card?

Ak  sa rozhodnete ubytovať  minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO alebo za 3€. Inak si môžete Liptov Region Card zakúpiť v informačných centrách za 5 €.

Ako získať Liptov Region Card?

Kartu môžete získať v niektorom z predajných miest, ako sú partnerské ubytovacie zariadenia alebo informačné centrá v mestách Liptovský Mikuláš a Ružomberok.
Karta sa vydáva od 6 rokov.
LIPTOV Card nie je možné zakúpiť cez internet.

Ako funguje Liptov Region Card?

Navštívte atrakciu poskytujúcu zľavu na Liptov Region Card. Aktuálne zľavy nájdete v brožúre ktorú si stiahnete TUMiesta,  ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Tu platí karta“. Preukážte sa svojou Liptov Region Card a ihneď čerpajte zľavy, na ktoré máte ako držiteľ Liptov Region Card v danej turistickej sezóne nárok.

Aké zľavy poskytuje Liptov Region Card?

Aktuálne zľavy nájdete v brožúre ktorú si stiahnete TUMiesta,  ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Tu platí karta“.

Ako dlho platí Liptov Region Card?

Platnosť vašej Liptov Region Card je neobmedzená. Aby ste však získali tie najvyššie (pobytové) zľavy,  ubytujte sa v regióne Liptov u jedného z našich partnerských ubytovacích zariadení minimálne na 2 noci. Všetky ostatné (fixné) zľavy sú dostupné kedykoľvek, kedykoľvek budete tráviť na Liptove hoc iba pár chvíľ.

Free WIFIpoint-y len s Liptov Region Card

Aenean finibus fermentum felis, a aliquam erat tristique eu. Phasellus commodo eros a dolor laoreet posuere.

Nullam tincidunt lorem vitae mi tincidunt, vel maximus justo auctor. Sed feugiat lacus a odio luctus, a suscipit odio rutrum. Suspendisse vitae ante ultrices, feugiat diam id, efficitur magna.

[fusion_button link=”https://www.visitliptov.sk/liptov-region-card/wifipointy-na-liptove/” title=”” target=”_self” alignment=”left” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Prezrieť kde a ako sa pripojiť na wifi[/fusion_button]

https://www.visitliptov.sk/wp-content/uploads/2015/12/wifi.png

Ďalšie informácie o LRC

Zľavy s Liptov Region Card

Zbieraj body a vyhraj

Miesta, kde dostanete LRC

Liptov planner