0

Hotel Pošta ****

Liptovský Mikuláš

Vaša Poste Restante v lokalite Jasná Centrum

Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný... zobraziť viac

Termin pobytu: - Počet izieb: 0 Dospelí: 0 Detí: 0

Raňajky v cene [2+1] Izba DELUXE

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Trezor, Súkromná kúpeľňa, WC, Minibar, Fén na vlasy, Balkón, Raňajky v cene
Popis: Izby De Luxe s rozlohou od 20m2 poskytujú štýlové horské pohodlie s dôkladne vybranými interiérovými materiálmi a dizajnovými prvkami. Väčšina izieb má aj vlastný balkón, vďaka ktorému si okrem výhľadu na krásy Nízkych Tatier naplno vychutnáte aj svieži tatranský vzduch priamo z izby.

Raňajky v cene [2+1] Izba DELUXE Saffron

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Trezor, Súkromná kúpeľňa, WC, Minibar, Fén na vlasy, Balkón, Raňajky v cene
Popis: Izby Deluxe Saffron s rozlohou od 20m2 sú určené pre tých, ktorí si chcú dopriať ešte viac pohodlia a dokonalý spánok na matracoch Saffron - Phantasia. Naše izby poskytujú štýlové horské pohodlie s precízne vybranými interiérovými materiálmi a dizajnovými prvkami. Väčšina izieb má aj vlastný balkón vďaka ktorému si okrem výhľadu na krásy Nízkych Tatier naplno vychutnáte aj svieži tatranský vzduch priamo z izby.

Raňajky v cene [2+2] Apartmán

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Trezor, Súkromná kúpeľňa, WC, Chladnička, Minibar, Fén na vlasy, Kuchynka, Balkón, Raňajky v cene
Popis: Pre rodiny, či tých, ktorí si chcú dopriať ešte viac priestoru, máme k dispozícii apartmány so štýlovým dizajnom a rozlohou luxusných 50m2 a viac. Naše apartmány ponúkajú ničím nerušený spánok v samostatnej spálni, zatiaľ čo obývacia miestnosť poslúži pre večerné posedenie, či relax pri čítaní kníh, ktoré sú pre vás pripravené priamo v izbe. V každom apartmáne sa nachádza aj balkón s výhľadom na krásy Tatier. Dvojspálňové apartmány navyše disponujú aj vlastnou kuchynkou, v ktorej si môžete pripraviť nielen čerstvú kávu či lahodný čaj. Niektoré apartmány sú dokonca dvojposchodové.

Hodnotenie zariadenia Hotel Pošta

star star star star star

0 recenzií

Vôbec sa mi nepáčilo 0

Nepáčilo sa mi 0

Je to OK 0

Veľmi dobré 0

Vynikajúce 0