0

Horský hotel Mních***

Bobrovec

Horský hotel Mních*** je vďaka unikátnej polohe uprostred krásnej prírody za dedinkou Bobrovec, pestrej ponuke služieb a výnimočne osobnému prístupu miestom, kde nájdete skutočný oddych a... zobraziť viac

Termin pobytu: - Počet izieb: 0 Dospelí: 0 Detí: 0

[2+0] Dvojlôžková izba

od 65 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Vybavenosť: TV s plochou obrazovkou, Satelitná TV, Súkromná kúpeľňa, WC
Popis: V útulných dvojlôžkových izbách s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami si vychutnáte krásny výhľad na Západné Tatry. Vybavenie izieb: TV/SAT Telefón Wi-Fi pripojenie Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou V deň príchodu sú izby pre vás pripravené od 14:00. V deň odchodu je potrebné uvoľniť izby do 10:00. Všetky izby a spoločné priestory v hoteli sú nefajčiarske.

[3+2] Zrubová chatka

od 95 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Vybavenosť: Postielka, Internet zdarma, Súkromná kúpeľňa, WC
Popis: Štýlové ubytovanie pre rodiny i skupiny nájdete v drevených zruboch pre 5 osôb (3+2), ktoré sú situované v priamo v areáli hotela. Na prízemí zrubu sa nachádza predsieň, spoločenská miestnosť a toaleta. Na poschodí je dvojlôžková izba s prechodom do trojlôžkovej izby. Pri každom zrube je vytvorené ohnisko, kde si môžete pripraviť vlastnú opekačku či grilovačku. Zruby sú prevádzkované celoročne. Vybavenie zrubov: Elektrické vykurovanie Alarmový zabezpečovací systém Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou V deň príchodu sú izby pre vás pripravené od 14:00. V deň odchodu je potrebné uvoľniť izby do 10:00. Samozrejme sú Vám k dispozícii všetky hotelové služby, napr. stravovanie, wellness, tenisový kurt...

[2+1] Dvojlôžkové izby s prístelkou

od 65 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Vybavenosť: TV s plochou obrazovkou, Satelitná TV, Internet zdarma
Popis: Komfort predovšetkým pre rodiny s dieťaťom ponúkajú útulne zariadené dvojlôžkové izby s prístelkou (pevné výsuvné lôžko pre 1 osobu). Aj tu vás poteší príjemný výhľad na jazierko s fontánou na južnej strane alebo pohľad na panorámu Západných Tatier na severnej strane. Vybavenie izieb: TV/SAT Telefón Wi-Fi pripojenie Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou V deň príchodu sú izby pre vás pripravené od 14:00. V deň odchodu je potrebné uvoľniť izby do 10:00. Všetky izby ako aj spoločné priestory v hoteli sú nefajčiarske.

[2+2] Apartmán

od 85 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Vybavenosť: TV s plochou obrazovkou, Satelitná TV, Internet zdarma, Trezor, Súkromná kúpeľňa, Minibar, Fén na vlasy
Popis: Priestranné apartmány so samostatnou spálňou a obývačkou sú skvelou voľbou rodiny s deťmi a pre hostí, ktorí hľadajú nadštandardný komfort ubytovania. Apartmán je vhodný pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelých a 2 deti. Rozkladací gauč v obývacej miestnosti slúži ako prístelka. Apartmány sú orientované na južnú stranu s výhľadom na jazierko s fontánkou. Vybavenie apartmánov: TV/SAT rádio Wi-Fi pripojenie Telefón Minibar, trezor, fén Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou V deň príchodu sú izby pre vás pripravené od 14:00. V deň odchodu je potrebné uvoľniť izby do 10:00. Všetky apartmány a spoločné priestory v hoteli sú nefajčiarske.

Hodnotenie zariadenia Horský hotel Mních***

star star star star star

0 recenzií

Vôbec sa mi nepáčilo 0

Nepáčilo sa mi 0

Je to OK 0

Veľmi dobré 0

Vynikajúce 0