0

Hotel Tri Studničky ****

Demänovská Dolina

Boutique hotel Tri Studničky v Nízkych Tatrách je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Vychutnajte si luxus v príjemnej forme... zobraziť viac

Termin pobytu: - Počet izieb: 0 Dospelí: 0 Detí: 0

[2+0] Izba DELUXE

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Trezor, Súkromná kúpeľňa, WC, Minibar, Fén na vlasy
Popis: Izba DELUXE je izba o veľkosti 20 až 40 m2 so súkromnou kúpeľňou a WC, vybavená televíziou so satelitným príjmom, telefónom, minibarom, trezorom a zabudovaným sušičom na vlasy a rozmaznávajúcimi županmi a papučkami. Niektoré izby ponúkajú aj výhľad z balkóna.

[8+0] Apartmán

8

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Trezor, Súkromná kúpeľňa, WC, Minibar, Fén na vlasy
Popis: Každý apartmán je vybavený samostatnou spálňou a spoločnou obývacou časťou so sedením, súkromnou kúpeľňou a WC, televíziou so satelitným príjmom, telefónom, minibarom, trezorom, zabudovaným sušičom na vlasy, kávovým a čajovým servisom, kávovarom, županom a papučkami. Niektoré apartmány ponúkajú aj výhľad z balkóna, terasy alebo vlastný kozub pre skutočne čarovné chvíle.

[2+0] VIP apartmán

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Trezor, Súkromná kúpeľňa, Vaňa, WC, Minibar, Fén na vlasy, Kávovar, Balkón
Popis: VIP Apartmán je veľkoryso riešený priestor s výnimočným dizajnérskym nábytkom a skvelou atmosférou pod drevenými trámami, vlastnou terasou s výhľadom na zurčiaci potok Demänovka, hrejivým krbom a barom priamo v apartmáne. Kúpeľňu s dvoma umývadlami dopĺňa veľká oválna vaňa. Samozrejmosťou je TV so širokouhlou obrazovkou, trezor, sušič na vlasy, minibar, župan a papučky, čajový servis a kávovar.

Hodnotenie zariadenia Hotel Tri Studničky

star star star star star

0 recenzií

Vôbec sa mi nepáčilo 0

Nepáčilo sa mi 0

Je to OK 0

Veľmi dobré 0

Vynikajúce 0