0

Fatrapark 2 Apartments ***

Ružomberok

Hľadáte ubytovanie na Malinô BrdeFatrapark je obľúbeným apartmánovým domom v Hrabove hneď pri lanovke na Malinô Brdo Ružomberok. V Hrabove poskytuje asi najväčšie apartmány, preto ho... zobraziť viac

Termin pobytu: - Počet izieb: 0 Dospelí: 0 Detí: 0

[2+1] Štandard Štúdio s balkónom

od 45 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Vybavenosť: TV s plochou obrazovkou, Internet zdarma, Súkromná kúpeľňa, WC, Chladnička, Fén na vlasy, Kuchynka, Mikrovlnka, Balkón
Popis: Apartmán typu Štandard Štúdio s balkónom má cca 30 m2. Tvorí ho jedna miestnosť, kde je zväčša manželská posteľ + jedna prístelka, kuchynka, kúpelňa a balkón (balkón je na vyžiadanie, nemjú ho všetky apartmány). Je to apartmán vhodný pre 2 až 3 osoby.

[2+2] Rodinné Štúdio s balkónom

od 55 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Popis: Apartmán typu Rodinné Štúdio s balkónom má cca 35 m2. Tvorí ho jedna miestnosť, kde je zväčša manželská posteľ + prístelka pre 2 osoby, kuchynka, kúpelňa a balkón (balkón je na vyžiadanie, nemajú ho všetky apartmány). Je to apartmán vhodný pre 2 až 3 osoby.

[4+1] Superior Apartmán s 1 spálňou a balkónom

od 63 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Popis: Apartmán typu Superior s jednou spálňou má 45-70 m2 (záleží ktorý). Apartmán tvorí obývacia miestnosť s kuchynkou, oddelená spálňa, kúpelňa a niektoré apartmány majú aj balkón.

[4+3] Deluxe Apartmán s 2 spálňami a balkónom

4 3

od 83 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Hodnotenie zariadenia Fatrapark 2 Apartments

star star star star star

0 recenzií

Vôbec sa mi nepáčilo 0

Nepáčilo sa mi 0

Je to OK 0

Veľmi dobré 0

Vynikajúce 0