0

Chata Ski Chopok, Chata Ski Jasná ...

Demänovská Dolina

Chata Ski Chopok je útulná chata na začiatku jednej z najkrajších dolín Slovenska - Demänovskej doliny (Národný Park Nízke Tatry), na konci ktorej sa nachádza najnavštevovanejšie lyžiarske... zobraziť viac

Termin pobytu: - Počet izieb: 0 Dospelí: 0 Detí: 0

[8+4] Chata Ski Jasná

8 4

od 94 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Vybavenosť: Satelitná TV, Súkromná kúpeľňa, WC, Chladnička, Kuchynka, Mikrovlnka, Balkón, Terasa
Popis: Chata je trojpodlažná s veľkým balkónom a posedením s otvorenou záhradou. Schody v chate sú pomerne strmé, preto nemusia byť vhodné pre niekoho s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie. Vykurovanie ústredné – na plyn + krb.

[8+3] Chata Ski Chopok

8 3

od 94 €
za ubytovaciu jednotku / noc

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Súkromná kúpeľňa, WC, Chladnička, Kuchynka, Mikrovlnka, Balkón, Terasa
Popis: Chata je dvojpodlažná s veľkým balkónom, terasou a priestrannou lúkou. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, spoločenská miestnosť, kúpeľňa s WC a sprchou. Spoločenská miestnosť je prepojená s priestrannou plne vybavenou kuchyňou (varná doska, elektrická rúra, chladnička, mraznička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a veľkou jedálenskou časťou. K dispozícii v spoločenskej miestnosti je krb a SAT-TV. Komfortné ubytovanie pre 2 až 3 rodiny je v 3 samostatných izbách umiestnených na poschodí. V dvoch izbách sú manželské postele a posteľ s prístelkou (spolu v každej 4 miesta) a v jednej izbe je manželská posteľ s možnosťou 1 prístelky. Na poschodí sa tiež nachádza ďalšia kúpeľňa s umývadlom a vaňou a tiež samostatné WC.

Hodnotenie zariadenia Chata Ski Chopok, Chata Ski Jasná

star star star star star

0 recenzií

Vôbec sa mi nepáčilo 0

Nepáčilo sa mi 0

Je to OK 0

Veľmi dobré 0

Vynikajúce 0