Domov Paradox – zábavné centrum

Paradox – zábavné centrum

Zábavné centrum – Paradox

Zábavné centrum PARADOX je ideálne miesto pre rodiny s deťmi, partie priateľov či turistov. Prenesieme Vás do úplne iného sveta prostredníctvom virtuálnej reality alebo sa môžete ocitnúť v hre, ktorá sa odohráva v realite.
Trúfnete si uniknúť z väzenia, vyriešiť záhadu stratenej ponorky, či vyriešiť prípad Sherlocka Holmesa? Príjemná atmosféra nášho baru Vám určite umocní zážitok z Vašej návštevy.

Escape room

Neviete čo s voľným časom? Naše escape room alebo únikové hry ponúkajú riešenie, ako stráviť voľné chvíle spolu so svojou rodinou či kamarátmi. Nielen, že si hru dokonale užijete, ale potrápite určite aj svoju hlavu a rozhodne využijete teamového ducha. Čas je neúprosný a na vyriešenie našich záhad máte len 60 min. Vyskúšajte si úlohu detektíva v hre prípad Sherlocka Holmesa, či uniknite z väzenia pred očami dozorcov. Tešíme sa na Vás.

Virtuálna realita

Ponorte sa do nových svetov a strávte niekoľko minút za hranicami všednosti. Plávanie so žralokmi, lietanie vo vesmíre, jazdu na horskej dráhe a mnoho ďalšieho sa Vám môže zdať nereálne.

Tik Tak, čas beží…

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov