Paradox – zábavné centrum

Domov/Paradox – zábavné centrum

Paradox – zábavné centrum

Zábavné centrum – Paradox

Zábavné centrum – Paradox poskytuje svojim návštevníkom jedinečný druh zábavy. Je to ideálne miesto pre rodiny s deťmi, partie priateľov či turistov.

Prostredníctvom virtuálnej reality sa behom okamihu dostanete do úplne iného sveta a máte jedinečnú možnosť vyskúšať si jazdu na horskej dráhe či plávanie so žralokmi.

Druhou atrakciou sú únikové hry v ktorých budete musieť zapojiť tímového ducha ale aj logické myslenie. Láka vás atmosféra 19 storočia? Potom escape room – Prípad Sherlocka Holmesa je to pravé! Máte chuť na niečo adrenalínovejšie? Úniková hra útek z väzenia dokonale overí vaše schopnosti. To však nie je všetko! Príjemná atmosféra v našom bare určite umocní zážitok z  vašej návštevy. Tešíme sa na vás.

Mycroft, brat Sherlocka Holmesa Vás vyslal ako prieskumníkov do Sherlockovej kancelárie, aby ste zistili čo najviac informácií o jeho aktuálnom prípade.

Nebude to také jednoduché…

Sherlock si prípad nikdy nenechá len tak ležať na stole, a samozrejme očakával podobnú návštevu z Mycroftovej strany, preto na Vás v kancelárií čakajú rôzne úlohy, ktoré musíte vyriešiť. 

Dozvedeli ste sa, že chytili najväčšieho Bossa v okolí a zadržali mu celý majetok, ktorý nadobudol nelegálnou činnosťou.

Samozrejme sa jedná o veľký obnos penazí.

Trezor spolu s ďalšími dôkazmi sa ešte stále nachádza na policajnej stanici, preto máte jedinečnú príležitosť nechať sa zatknúť a pokúsiť sa uniknúť z cely spolu s ukradnutým obnosom penazí, nachádzajúcich sa v trezore.

Tik Tak, čas beží…

Ďalšie zľavy s Liptov Region Card. Viac info TU.


utorok – piatok • 13:00 – 22:00
sobota – nedeľa • 10:00 – 22:00

Zľava s Liptov Region Card:

10 % ZĽAVA  na Escape room

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe 
TU.

Kontakt

Ondrašovská 10 , 03105 Liptovský Mikuláš


Zdieľanie
Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons