Reštaurácia Magdalena Zai, Grand Castle Liptovský Hrádok

Domov/Reštaurácia Magdalena Zai, Grand Castle Liptovský Hrádok

Reštaurácia Magdalena Zai, Grand Castle Liptovský Hrádok

Reštaurácia Magdalena Zai

Kráľovsky oddychovať a kráľovsky jesť. Hradná kuchyňa, ktorá splní vaše gurmánske sny. Zahryznite sa do gastronomického neba a hodujte na mieste, kde dlhé roky večerala aj krásna grófka a jej manželia. Reštaurácia Magdalena Zai v Liptovskom Hrádku.

Reštaurácia Magdalény Zai je miesto, kde okrem histórie ochutnáte aj jednoduché pokrmy naservírované s aristokratickou pozornosťou. Nenájdete tu komplikovaný jedálny lístok, jedlá sú zostavené najmä zo surovín lokálne dostupných, aby boli čerstvé a nefalšované. Otvorte svoje srdce tradičnej kuchyni popretkávanej elegantnou gastro inováciou, ktorá vaše chuťové bunky vezme na kráľovskú dovolenku.

Jedálny lístok

Kulinárske umenie je dokonale doplnené vínnou kartou. Ponuka skvelých vín zahraničnej i národnej produkcie z unikátnej hradnej pivnice spraví z každého stolovania malý sviatok.

Hradná reštaurácia s kapacitou až pre 60 hostí vás privíta v príjemnom prostredí, ktoré je ako stvorené pre spoločenské stretnutia či rokovania. Posedenie v salóniku s chlebovou pecou, rozjímanie pri pukotajúcom krbe počas dlhých zimných večerov v krbovom “foyer” alebo letné snívanie na priľahlej terase s posedením v záhrade vás zahrnie kráľovskou intimitou prostredia.


Sezóna LETO / máj - október
Pondelok – Nedeľa: 11:00 – 22:00

Sezóna ZIMA / november - apríl
Pondelok – Nedeľa: 12:00 - 21:00

Kontakt

033 01 Liptovský Hrádok, Ulica Magdaleny Zai 1,

Dokumenty

Dokument


Zdieľanie
Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons