Domov Reštaurácia La Famiglia

Reštaurácia La Famiglia

Filozofiou našej rodinnej reštaurácie La Famiglia je, aby ste sa u nás cítili príjemne, ako doma. Zvolili sme koncept otvorenej kuchyne, aby ste videli ako sa Vaše jedlo tvorí a pripravuje.

Pri príprave jedál používame tie najkvalitnejšie produkty, samozrejmosťou sú denne čerstvé a ručne robené cestoviny, domáci chlieb a pečivo. V našej ponuke nájdete pizzu zo špaldovej múky.

Jedálny lístok

Pre Vaše ratolesti sme pripravili detský pizza pult, kde sa môžu dosýtosti vyhrať. Celá reštaurácia je nefajčiarska a bezbarierová.
Pre celý kolektív našej reštaurácie, počnúc majiteľmi, kuchármi a čašníkmi je práca zároveň aj hobby a preto svoju prácu robia s plným nasadením a láskou.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  1. Dnes sme tam boli s rodinkou(4osoby+dieta) na obede.. Dvom jedlo doniesli a na mňa a sestru zabudli.. Aj po opýtani ci na nás zabudli povedali ze nie, po hodine čakania sa nám priznali že zabudli.. Jedlo sme dostali po hodine a pol, a do rodinného lososoveho taniera pre dve osoby sme dostali iba jedného..pri objednaní sme požiadali o lososa na viac ktorého nám dali zaplatiť extra a pri tom nám ho zabudli dat. Sumu samozrejme sme zaplatili celú a keď som ich na to upozornila tak sa ani ne ospravedlnili. To čakanie by ani nevadilo no bolo snami aj malé dvojročné dievčatko co bolo veľmi hladné po hodine a pol čakania.
    Jedlo je úžasné no obsluha sklamala

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia