Domov Reštaurácia La Famiglia

Reštaurácia La Famiglia

Bronzová Liptovská Hviezda Bronzová Liptovská Hviezda 2016
Bronzová Liptovská Hviezda 2016

Reštaurácia La Famiglia

Filozofiou našej rodinnej reštaurácie La Famiglia je, aby ste sa u nás cítili príjemne, ako doma. Zvolili sme koncept otvorenej kuchyne, aby ste videli ako sa Vaše jedlo tvorí a pripravuje.

Pri príprave jedál používame tie najkvalitnejšie produkty, samozrejmosťou sú denne čerstvé a ručne robené cestoviny, domáci chlieb a pečivo. V našej ponuke nájdete pizzu zo špaldovej múky.

Jedálny lístok

Pre Vaše ratolesti sme pripravili detský pizza pult, kde sa môžu dosýtosti vyhrať. Celá reštaurácia je nefajčiarska a bezbarierová.
Pre celý kolektív našej reštaurácie, počnúc majiteľmi, kuchármi a čašníkmi je práca zároveň aj hobby a preto svoju prácu robia s plným nasadením a láskou.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  1. Dnes sme tam boli s rodinkou(4osoby+dieta) na obede.. Dvom jedlo doniesli a na mňa a sestru zabudli.. Aj po opýtani ci na nás zabudli povedali ze nie, po hodine čakania sa nám priznali že zabudli.. Jedlo sme dostali po hodine a pol, a do rodinného lososoveho taniera pre dve osoby sme dostali iba jedného..pri objednaní sme požiadali o lososa na viac ktorého nám dali zaplatiť extra a pri tom nám ho zabudli dat. Sumu samozrejme sme zaplatili celú a keď som ich na to upozornila tak sa ani ne ospravedlnili. To čakanie by ani nevadilo no bolo snami aj malé dvojročné dievčatko co bolo veľmi hladné po hodine a pol čakania.
    Jedlo je úžasné no obsluha sklamala

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia