Domov Penzión Squash Liptov

Penzión Squash Liptov

Ubytovanie v príjemnom prostredí s možnosťou zašportovať si? Presne to ponúka Penzión Squash, ktorý sa nachádza v tichej zóne v centre mesta Liptovský Mikuláš. Je ideálne situovaný, nakoľko reštaurácie, bary, športoviská, či obchody sú od Penziónu Squash dostupné doslova pár minút krokom.

V blízkosti Penziónu Squash sú ďalej pre Vás pripravené  športové atrakcie – najbližšie dostupná je mestská plaváreň, ktorá disponuje plážovým volejbalovým ihriskom a telocvičňou (vzdialenosť do 50m). Ak máte chuť zahrať si tenis, tak Vám svoje služby radi poskytnú v tenisovom klube (vzdialenosť 150m). Skateboardový areál sa nachádza približne 200m, počas horúcich dní v lete sa môžete prísť schladiť na zimný štadión (vzdialenosť cca 150m), fitnes centrum je pre našich klientov taktiež poruke (vzdialenosť 300m) a zahrať bowling si môžete ísť doslova k susedom, bowlingové centrum je od nás vzdialené 50m.

Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka je situovaný 1km od nášho penziónu a pre nadšencov vody a kúpania je celoročne otvorený najväčší aquapark na Slovensku – Tatralandia vo vzdialenosti približne 2km, naša najväčšia vodná nádrž – Liptovská Mara je asi 4km od penziónu. Do najväčšieho lyžiarskeho strediska JASNÁ sa autom dostanete približne za 20min (15km), cestou do Jasnej sa môžete zastaviť v niektorej z Demänovských jaskýň.

Penzión Squash sa nachádza v obklopení Nízkych a Západných Tatier, ktoré ponúkajú obrovské množstvo turistických a cyklistických túr.

Svojim hosťom ponúka ubytovanie v pokojnom prostredí centra mesta v 6 dvojlôžkových izbách a v 2 štvorlôžkových apartmánoch. Izby sú účelne zariadené a udržiavané v maximálnej čistote aj počas celého Vášho pobytu. Internet (Wi-fi pripojenie) je v každej izbe samozrejmosťou.

čítať viac skryť

Pobytový balík #1= 2 noci

cena balíka: 73 eur / 2 osoby, 30 min squash v cene balíka

Pobytový balík #2 = 3 noci

cena balíka: 108 eur / 2 osoby, 1 hod. squash v cene balíka

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov