Domov Lyžiarska škola ŽIARCE

Lyžiarska škola ŽIARCE

Lyžiarska škola Žiarce

Nezáleží na tom, či sa chcete naučiť lyžovať vy, alebo vaše dieťa. Lyžiarska škola Žiarce naučí všetkých. Možno to bude pre vašu ratolesť prvá zimná dovo­lenka na Liptove, ktorú strávi na lyžiach. Veríme, že sa v našej detskej lyžiarskej škole zabaví a hlavne bude brať lyžo­vanie s úsmevom.

Aj vy si hovoríte, že ste na lyžiach stáli napo­sledy pred “100 rokmi“. Chceli by ste to skúsiť, ale cítite sa opäť ako úplný začiatočník?

S našimi lyžiar­skymi inštruk­tormi si oprášite všetko, čo ste už možno zabudli. Zo skúse­nosti vieme, že s rodi­čov­stvom a pracovnými povin­nosťami prichádza aj väčší strach s možného zranenia na lyžiach. Preto ku každému klientovi pristu­pujeme indi­vi­duálne a výučbu pris­pô­so­bujeme jeho fyzickým schop­nostiam.
Štandardná vyučo­vacia lekcia v našej škole trvá 1 hodinu a 20 minút. Tento čas je dosta­točný nie len na rozcvičku, ktorou pred­chá­dzame možnému zraneniu, ale aj na kvalitnú výučbu. Po lekcii si zosu­ma­ri­zujeme čo sme sa všetko naučili, ako sa vám to páčilo a čo sa budeme cvičiť na ďalšej hodine.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia