Domov Pieskové kráľovstvo v Hrabove

Pieskové kráľovstvo v Hrabove

U nás máte zľavu s Liptov Region Card!

10% zľava na vstup

Na 1 Liptov Region Card je možné uplatniť len jednu zľavu. Liptov Region Card je potrebné preukázať pred platbou.

V rozprávkovom kráľovstve nájde každý návštevník mnohé atrakcie. Môžete sa tešiť na jedinečnú pieskovú výstavu, detské autíčka, denný animačný program pre deti, večerné kino alebo skvelú hudbu na podujatiach. Ďalej tu na vás čaká jedinečné ruské koleso s výhľadom na Hrabovskú priehradu a okolitú prírodu, detské terénne autíčka, či občerstvenie.

Hlavnou atrakciou Kráľovstva Hrabovo je výstavný stan s rozlohou 600m2, ktorý v sebe ukrýva viac ako 400 000 kg piesku. Môžete sa ocitnúť priamo pri mori, ľahnúť si na lehátka pod živými palmami, občerstviť sa v našom originálnom letnom bare na pláži, užiť si jedinečnú, najväčšiu a najvyššiu pieskovú výstavu na Slovensku, na ktorej pracovalo 12 rezbárov zo Slovenska a Česka pod vedením Adama Bakoša. Čaká vás tu desiatky ručne vyrezávaných pieskových sôch v téme známych slovenských a zahraničných postavičiek a hrdinov. Rezbári sa nechali inšpirovať napríklad obľúbenou rozprávkou Ľadové kráľovstvo, Simpsonovcami, či Labkovou patrolou. Určite vás potešia aj ďalšie sochy inšpirované Harry Poterom, či Pirátmi z Karibiku . Spojením týchto postáv a  pieskovej výstavy sa rozprávková výstava stáva unikátom. Nepremeškajte tento jedinečný zážitok.

Príďte sa s nami zabaviť počas štyroch mesiacov a užite si neopakovateľný rozprávkový svet naživo. Vstupenky si môžete zakúpiť priamo na mieste.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov