Domov Kalendár podujatí Kultúrne podujatie Zuzana Kováčová Quartet ft. Bartuš´ fam & Marek Dorčík
Toto podujatie sa už skončilo

Zuzana Kováčová Quartet ft. Bartuš´ fam & Marek Dorčík

Štefan a Alan Bartuš dlhé roky pôsobia v susednom Rakúsku.

Alan už v detstve pútal pozornosť a vyhrával prestížne európske klavírne súťaže. Dnes má 19 rokov a už niekoľko rokov hráva s jazzovou špičkou.

Jeho otec, Štefan „Pišta“ Bartuš koncertuje po celom svete a patrí medzi top európskych kontrabasistov.

 Bubeník Marek Dorčík po absolvovaní žilinského konzervatória našiel svoje pôsobisko vo Veľkej Británii. Najskôr sa usadil v Manchestri (2006) a v súčasnosti pôsobí už 6 rokov v Londýne, kde nás úspešne reprezentuje s tamojšou hudobnou elitou, ktorú si prizval a do svojho vlastného projektu Špercasa.

Speváčka Zuzana Kováčová má za sebou vystúpenia na našich najväčších festivaloch (vrátane Pohody a Bratislavských jazzových dní) s poprednými domácimi i zahraničnými umelcami. Môžete si ju pamätať z projektu JaZz Belles či Radio Band/Little Big Band. Na koncertoch hosťovala mnohým umelcom vrátane Petra Lipu.

 Spoločne predvedú vlastný pohľad na jazzové štandardy i súčasnú jazzovú tvorbu.

Vstup: 3€ (rezervácie: 0911 555 600)

Vstup + ubytovanie: 13€ (rezervácie: 0907 515 910)A aby vám vzdialenosť od domu nebola prekážkou, za 13€ máte vstup na koncert i ubytovanie v neďalekom RELAX penzióne. Môžete si urobiť výlet za liptovskou prírodou a kultúrnym zážitkom. Zobraziť menej

Plánovač Liptov