Domov Kalendár podujatí Gastronómia Zážitková večera s ľudovou hudbou na Habarke
Toto podujatie sa už skončilo

Zážitková večera s ľudovou hudbou na Habarke

Neopakovateľná jazda lanovkou a Tatrakom, kulinársky zážitok a zábava pri ľudovej hudbe.

Zabavte sa na ľudovú nôtu v jedinečnej reštaurácii Habarka každú SOBOTU od januára 2023 – marca 2023.

Dobrodružstvo začína už na začiatku, kedy Vás do reštaurácie dovezie lanovka. Symfónia chutí, vôní a ľudovej hudby sa spojí do netradičného gastronomického zážitku v atmosférickej reštaurácii Habarka v nadmorskej výške 1287 m n. m. Cesta z večere nebude o nič menej zábavná – poveziete sa totiž Tatrakom.
Zážitková večera s ľudovou hudbou na Habarke sa koná vo vybraných termínoch. Konanie akcie v závislosti od počtu prihlásených. Večera pozostáva z nezabudnuteľnej jazdy lanovkou aj ratrakom, prekrásneho výhľadu na horskú nočnú scenériu Tatier, hudobnej zábavy a lahodného menu formou bufetových stolov.

Súčasťou gastronomickej akcie Zážitková večera s ľudovou hudbou na Habarke je aj workshop varenia halušiek počas večera, kde si môžete vyskúšať tradičnú technológiu varenia bryndzových halušiek.

Podmienky
  • Stretnutie pred podujatím je 15 minút pred plánovaným odchodom v Apreskibar Lúčky. Odchod lanovky z Lúčok je o 18:00. Z Habarky vás na Lúčky zvezie Tatrak v čase 20:15, 20:45 a 21:15.
  • Vývoz na podujatie sa uskutočňuje len zo severnej strany Jasnej (Lúčky).
  • Viac informácií v  Klientskom centre Biela Púť: +421 907 88 66 44, info@jasna.sk.

* Konanie akcie v závislosti od počtu prihlásených (Minimálny počet osôb na konanie akcie je 40 a maximálny 60).

Cena zahŕňa: 

  • Welcome drink Apresski bar Lúčky
  • Vývoz 6-sedačkovou lanovkou lanovkou
  • Zvoz tatrakom
  • Večera formou bufetových stolov + welcome drink

* Dĺžka trvania akcie je približne 2,5 hodiny.

* Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v ApresSki bare na Lúčkach, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu Tatraku

VÝVOZ z Apresski bar Lúčky (18:00 hod.)

ZVOZ z Habarky k Apresski bar Lúčky (20:15 hod., 20:45 hod., 21:15 hod.)

* Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny určených dní a/alebo časov pre využívanie služby Zážitková večera s ľudovou hudbou na Habarke, ako aj zrušenie poskytovania služby Zážitková večera s ľudovou hudbou na Habarke, v určitých dňoch alebo celosezónne, a to kedykoľvek počas zimnej sezóny, a vrátane dňa, v ktorom sa má služba Zážitková večera s ľudovou hudbou na Habarke, v termíne do 12:00 hod. daného dňa z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity a/alebo z akýchkoľvek prevádzkových dôvodov.

* Poskytnutá služba je zo strany objednávateľa po uhradení nestornovateľná. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za náklady, spojené zo zrušením služby.

Plánovač Liptov