Domov Slovakia peeling cup
Toto podujatie sa už skončilo

Slovakia peeling cup

Bešeňová sa opäť stane dejiskom saunovej súťaže. 

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších saunových udalostí – PEELING CUPu. Už druhý ročník tejto prestížnej súťaže sa bude odohrávať počas víkendu 15. – 16. marca. Súťažiaci budú v prvej časti pripravovať a vystavovať svoje peelingy pre porotcov, ale aj pre návštevníkov hotela Galeria alebo saunového sveta Harmónia. V druhej časti bude prebiehať samotná realizáciu peelingových procedúr v parnej saune Svitanie.

Vyskúšať si peeling na vlastnej koži môžu aj návštevníci saunového sveta Hamrmónia počas konania súťaže.

Vychutnajte si relax počas saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás naši saunamasteri, ktorí vám pripravia jedinečnú show počas každého saunového rituálu, ktorý bude ako sprievodný program.

Slovakia peeling cup je jedinečné wellness podujatie na Slovensku v ktorom sa bude súťažiť o titul majstra Slovenska v peelingových procedúrach za účasti medzinárodnej profesionálnej poroty. Porota hodnotí vzhľad peelingu, kvalitu, ingrediencie, profesionalitu prevedenej procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií. Návštevníci majú možnosť zažiť naozaj profesionálne procedúry v podaní saunamastrov, pričom sa tiež môžu zapojiť do hlasovania – cena diváka, kde klient hodnotí ako laik len vizuálnu stránku peelingu. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestorch wellness & spa Harmónie. Počas súťažnej soboty je pre klientov pripravený aj sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálny hostia.

 

Kde jesť a piť v blízkosti:

všetky miesta kde jesť a piť

Aktivity a relax v blízkosti:

všetky zážitky a relax