Toto podujatie sa už skončilo

RK 700

Pozývame vás na koncert skupín: Para, Rytmus, Gladiátor, Heľenine oči, Hudba z Marsu, Plexo & Mugis, The Carmines.

Čaká na vás aj mnoho ďalšej zábavy a súťaží.

Programom vás bude sprevádzať moderátor Martin Madej.

Para je poprocková hudobná skupina pôvodom z Bratislavy. Na hudobnej scéne pôsobí už takmer 20 rokov a na svojom konte má 6 albumov. Kapela patrí k najlepším koncertným kapelám na Slovensku. Pravidelne koncertujú a zúčastňujú sa na letných festivaloch ako Pohoda, Grape, Žákovic Open… Prvý album s názvom Veci začnú fungovať vydali v roku 2000.

Patrik Vrbovský, známy najmä pod umeleckým menom Rytmus, je slovenský raper, ktorý na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 1992. Už vo veľmi mladom veku sa stal tanečníkom pod taktovkou takých tanečníkov ako Fredy Ayisi alebo Karol Zajac. V roku 1994 Rytmus vyhral freestylovú súťaž Bitka slov. Rytmus sa stal zakladateľom úspešného hip-hopového tria Kontrafakt.

Gladiator je rocková skupina, ktorú v roku 1989 spolu s Georgiom Babulicom založili bratia Miko, Maroš a Dušan Hladký. Členovia skupiny pochádzajú z Alekšiniec. Videoklip ku skladbe Profitable Losses z roku 1992 bol prvým slovenským hudobným videoklipom, ktorý bol vysielaný v programoch televíznej hudobnej stanice MTV. V prvej polovici 90. rokov vrcholila vo svete popularita hudobného štýlu grunge. Tento žáner bol blízky aj členom skupiny Gladiator. Kapela koncertovala aj v Nemecku a vo Francúzsku.

Kapela Heľenine oči začala hrať v roku 2003, kedy úspešne absolvovala súťaž Stropkovská hudobná liga, ktorú prekvapivo vyhrala. Momentálne vystupuje v zložení: Lynch (spev), Kubo (sólová gitara), Alfo (sólová gitara, spev), Bizón (basa) a Skippy (bicie, spev, gitara). Novinármi je štýl, ktorý kapela hrá, označovaný za alternatívny folk-punk s prvkami metalu a ska. Kapela sa skôr stotožňuje so žánrom eskimo folk-punk.

Na jeseň 1996 vystúpila partia kamarátov zo školských lavíc na hudobnom festivale HuliFest prvýkrát pod názvom Hudba z Marsu. Za 13 rokov účinkovania Hudba z Marsu získala tisíce fanúšikov a odohrala stovky koncertov, okrem iných aj na festivale Sunrock v Belgicku, niekoľkokrát na najväčšom slovenskom festivale Pohoda, v prestížnych televíznych reláciách Metro a Ladí neladí.

Rapper Plexo, vlastným menom Peter Plecho, je rodený Petržalčan, ktorého umelecké začiatky siahajú do roku 2005 a má na konte už 6 albumov.

V skupine The Carmines pôsobí aj spevák Samuel Sleziak, rodák z Liptovských Sliačov a úspešný účastník súťaže Superstar.

Kde jesť a piť v blízkosti:

všetky miesta kde jesť a piť

Aktivity a relax v blízkosti:

všetky zážitky a relax

Plánovač Liptov