Domov POTULKY MESTOM: PO STOPÁCH PRESTRELENEJ RUŽE
Toto podujatie sa už skončilo

POTULKY MESTOM: PO STOPÁCH PRESTRELENEJ RUŽE

Mesto Ružomberok, Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Liptov a Informačné centrum Ružomberok vás pozývajú na potulku na tému: “Po stopách prestrelenej ruže”.

Stretneme sa v Parku Š. N. Hýroša v Ružomberku vo štvrtok 25. júna 2020 o 17:00 hod.

Témou budú ružomberské parky a sady.

Okolie Ružomberka je známe prekrásnym okolím a prírodou. Prispievajú k tomu aj parky, sady, alebo stromové aleje v meste, ktoré sú zviazané s významnými osobnosťami mesta Ružomberok. Udalosťami, ktoré sa v nich udiali, alebo v nich môžeme nájsť aj významné umelecké diela a často aj vzácne stromy. Toto všetko si pripomenieme v júnových Potulkách našim mestom. Stretneme sa v Parku Š. N. Hýroša a postupne navštívime všetky tieto miesta, povieme si o nich mnoho zaujímavostí a pospomíname aj na tie, ktoré už naše mesto nekrášlia.

Prehliadka je súčasťou série besied a prehliadok Ružomberka s názvom Potulky mestom.

Moderátorka a sprievodkyňa: Miriam Považanová

Vstup zdarma

Upozornenie: Na podujatí “Potulky mestom” budú vyhotovované fotografie a videozáznamy prevádzkovateľom “Mesto Ružomberok, Nám. A. Hlinku 1098/1, 034 01 Ružomberok, IČO 00315737” za účelom propagácie na webovom sídle prevádzkovateľa, facebookovej stránke, youtube kanáli, v periodických a neperiodických materiáloch prevádzkovateľa, prípadne v ďalších médiách.