Domov Peeling cup Bešeňová
Toto podujatie sa už skončilo

Peeling cup Bešeňová

Medzinárodná súťaž v príprave prírodných peelingov sa bude konať opäť v Bešeňovej. 

Bešeňová sa opäť stane dejiskom saunovej súťaže. 

Harmónia wellness & spa Bešeňová: 25.7. 2020

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších saunových udalostí – PEELING CUPu. V poradí už tretí ročník tejto prestížnej súťaže sa bude odohrávať počas víkendu 25. júla a bude zavŕšený Nocou saunových rituálov. Súťažiaci budú v prvej časti pripravovať a vystavovať svoje peelingy pre porotcov, ale aj pre návštevníkov saunového sveta Harmónia. V druhej časti bude prebiehať samotná realizácia peelingových procedúr v parnej saune Svitanie. 

Vyskúšať si peeling na vlastnej koži môžu aj návštevníci saunového sveta Harmónia počas konania súťaže. 

Vychutnajte si relax počas saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás naši saunamasteri, ktorí vám pripravia jedinečnú show počas každého saunového rituálu, ktorý bude ako sprievodný program. Slovakia peeling cup je jedinečné wellness podujatie na Slovensku v ktorom sa bude súťažiť o titul majstra Slovenska v peelingových procedúrach za účasti medzinárodnej profesionálnej poroty. Porota hodnotí vzhľad peelingu, kvalitu, ingrediencie, profesionalitu prevedenej procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií. Návštevníci majú možnosť zažiť naozaj profesionálne procedúry v podaní saunamastrov na vlastnej koži, priamo počas súťažných rituálov v saune Svitanie. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestorch wellness & spa Harmónie. Počas súťažnej soboty je pre klientov pripravený aj sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálni hostia.

Slovakia peeling cup je jedinečné wellness podujatie na Slovensku v ktorom sa bude súťažiť o titul majstra Slovenska v peelingových procedúrach za účasti medzinárodnej profesionálnej poroty. Porota hodnotí vzhľad peelingu, kvalitu, ingrediencie, profesionalitu prevedenej procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií. Návštevníci majú možnosť zažiť naozaj profesionálne procedúry v podaní saunamastrov na vlastnej koži, priamo počas súťažných rituálov v saune Svitanie. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestorch wellness & spa Harmónie. Počas súťažnej soboty je pre klientov pripravený aj sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálni hostia.


Peeling Cup 2020 – Súťažiaci

PROGRAM PEELING CUP 2020

ČasMeno súťažiacehoKrajinaNázov súťažného peelinguSauna
10:30Laura VonsováSKSýriaSvitanie
11:30Vojta FryšaraCZSúťažný peelingSvitanie
12:30Luboš VeselýSKPeeling Mnícha CyprianaSvitanie
13:30Martin SegiňSKCakeSvitanie
14:30Mária Veselá-OčkováSKIrish Whisky-Irish CreamSvitanie
15:30Daniel KubošekSKPepek námorníkSvitanie
16:30Dominika UhrinováSKSensual soulSvitanie
17.30J.C. DoraSKFreedomSvitanie
18:30Katarzyna LaryszPLOhnivá tekvicaSvitanie

19:00  – Vyhodnotenie súťaže