Domov Otváračka leta na e-biku
Toto podujatie sa už skončilo

Otváračka leta na e-biku

Toto leto bude patriť cyklistike a najmä tej na elektrobicykloch, teda e-bikoch. Už ste si niekedy vyskúšali jazdu na e-biku? Ak nie, tak máte jedinečnú možnosť vyskúšať si jazdu na e-biku úplne bezplatne a to vďaka spolupráci s požičovňami E-bike point, SKI NIŇAJTATRY MOTION.

Prosíme vás o registráciu, aby sme dokázali regulovať účasť a zabezpečiť e-bike. Samotné zapožičanie e-bikov budú na mieste realizovať jednotlivé požičovne. Zároveň vám vyberú aj vhodnú trasu. Je možné, že bude potreba si na e-bike počkať, ale máte možnosť si ho vyskúšať bezplatne. Trend tejto doby je pobyt v prírode a práve e-bike je výborný nástroj ako si užiť liptovskú prírodu so svojimi najbližšími. Je vhodný pre bežných cyklistov, športovcov aj rodiny s deťmi. Vybrané požičovne dokonca ponúkajú aj zapožičanie detských e-bikov, či vozíkov pre najmenšie deti, tak aby si Liptov užil skutočne každý. Posledné zapožičania e-bikov budú realizované okolo 15:00 hod.

Registrácia do 4.6.2020. UKONČENÁ!

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu a právo odmietnuť zapožičanie e-biku neprispôsobivým osobám. Organizátor z kapacitných možností negarantuje zapožičanie e-biku v preferovaný čas nakoľko ide o bezplatnú výpožičku.

Náš moderátor vám počas podujatia rád povie o výhodách e-bikov, novinkách v oblasti cyklistiky a tiež bude  informovať o ponuke regiónu Liptov na leto. Liptov sa toto leto stane e-bike regiónom číslo jeden  na Slovensku a vy môžete byť pri tom. Je to vďaka postupnej inštalácii až 16 kusov elektronabíjacích staníc, z ktorých už 10 bude komplet nainštalovaných do konca mesiaca máj a tiež vďaka spolupráci s e-bike požičovňami.

S dôvodu opatrení súvisiacich s pandémiou COVID-19 vás žiadame o registráciu a na mieste na dodržiavanie rozostupov a rešpektovanie všetkých požiadaviek a nariadení nášho štátu a organizátorov.

Podujatie Oblastná organizácia cestovného ruchu REGION LIPTOV zorganizuje za každého počasia. S výnimkou extra daždivého a úplne nekomfortného počasia.

Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky,

Partneri:

Kde jesť a piť v blízkosti:

všetky miesta kde jesť a piť

Aktivity a relax v blízkosti:

všetky zážitky a relax