Domov Kalendár podujatí Olympic day Malinô Brdo
Toto podujatie sa už skončilo

Olympic day Malinô Brdo

Športový deň na Maline Brde pre deti a rodičov, so zábavnými disciplínami a programom na celý deň! Úspešne absolvujte špeciálne disciplíny a užite si skvelé rodinné zážitky v prírode! Po splnení všetkých úloh sa môžete zapojiť do súťaže o skvelé ceny! A každý malý súťažiaci dostane sladkú zmrzlinovú odmenu zadarmo!

Program:

  • Od 10:00 sa môžete zapojiť do súťaží a plniť jednotlivé úlohy. Za splnenie všetkých úloh dostane každé súťažiace dieťa sladkú odmenu zmrzlinu zadarmo v Zmrzlinovej kaviarni Takáto a ďalšie odmeny!
  • Od 11:00 do 13:00 budete mať možnosť vidieť umenie záchranných zložiek v akcii. A môžete sa s deťmi naučiť a vyskúšať si prvú pomoc pri oživovaní plyšových medveďov.
  • Od 12:30 do 13:00 je v programe dychberúce akrobatické vystúpenie 2-násobného majstra sveta vo fitness – Michala BarbieraPredvedie akrobatické kúsky, z ktorých sa vám zatočí hlava a vychutnáte si plynulosť náročných „balančných techník“ aj s vysvetlením a workshopom pre deti, ktoré si samy môžu vyskúšať jednoduché prvky pod skúseným dozorom a trénerom.
  • Po náročnom dni plnom športových aktivít a zážitkov si oddýchnete pri koncerte Martina Haricha o 14:00!

Počas celého dňa si môžete vychutnať nie len skvelú rodinnú atmosféru a program, ale aj gastronomické pochúťky, ktoré pripraví pre vás hotel Malina.

Lanovka pre deti do 12 rokov zadarmo.
Vývoz lanovkou v deň konania podujatia len za 9€ pre všetkých!

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Plánovač Liptov