Domov Motýlia záhrada
Toto podujatie sa už skončilo

Motýlia záhrada

V Liptov Aréne Tatralandia opäť vyrástla prekrásna motýlia záhrada.

Od 1.6.2019 si v Liptov AréneTatralandia môžete vychutnať jedinečnú expozíciu živých motýľov.

Odneste si nezabudnuteľný zážitok, Motýlia záhrada nie je obyčajná výstava. Je to pestrofarebná oáza kvetov a motýľov, kde sledujete so sprievodcom ich pokojný, čarovný život. Rôzne pestrofarebné motýle, ktorých láka posedenie si na letných farbách Vášho oblečenia i jednofarebné motýle, ktoré sa maskujú v tropických rastlinách.

V detskej škôlke motýľov stretnete motýle priamo pri vyliahnutí z kukly a uvidíte ich prvé vzlietnutie i prijímanie sladkej potravy. Je to fascinujúci prechod od húseničky do zrodu života krásneho motýľa.Novinky 2019

Tunel odvahy je nezabudnuteľný prechod pomedzi netopierov s rozpätím krídel až do dĺžky 1 m. Nenechajte si ujsť tento zážitok pre skutočných hrdinov. Je to samostatne uzavretá časť, takže určite Vás žiaden netopier neprekvapí v čarovnej motýlej záhrade.

Amady Gouldové sú najkrajšie, pestrofarebné vtáky. Ich neobyčajne krásny zjav objavil anglický cestovateľ v Austrálii a vtáčiky pomenoval po svojej prekrásnej manželke. Príďte sa zapozerať do neskutočne krásnych farieb prírody na týchto vzácnych vtákoch.

10 terárií s hadmi, plazmi, jaštermi a inými zvieratami, kt. Vás ohúria krásnym zjavom a pokojným životom. Ich svet je fascinujúci, zapozerajte sa na nich a zistite, že aj nebezpečné veci sú niekedy krásne..

CENNÍK:

7 €Motýlia záhrada
12 € / 14 €Motýlia záhrada + ZOOKONTAKT
  • Deti do 1 roku grátis
  • jednorazový vstup, bez časového obmedzenia

ZOOKONTAKT – osobný kontakt s viac ako 300 zvieratkami len 50 m od motýlej záhrady. V doprovode ošetrovateľa zažite kŕmenie , vypočujte si zaujímavé informácie o zvieratkách a naučte sa, ako sa o ne starať + bonus: sokoliari Vám predvedú ukážky letu dravých vtákov.  Využite ponuku školských výletov: