Domov HUDOBNÉ LETO V MALADINOVE
Toto podujatie sa už skončilo

HUDOBNÉ LETO V MALADINOVE

Popri bohatom sprievodnom programe Maladinova Na Lúke sme pre vás pripravili aj highlighty celého leta. Interpréti vystúpia každý víkend v auguste a doplnia tak stále atrakcie Letného Parku Na Lúke.

Naši umelci sa predvedú pod holým nebom priamo v areáli rezortu Maladinovo oproti Aquaparku Tatralandia. Nemusíte mať však strach ani v prípade zhoršeného počasia, pod heslom dobrých ľudí sa všade veľa zmestí si urobíme pohodlie v našom veľkokapacitnom stane. Počas koncertu sa bude možné občerstviť výborným jedlom aj pivom Bernard.

Celé leto vás radi privítame aj v našich apartmánoch a z vášho výletu za hudobným zážitkom si môžete vytvoriť príjemný predĺžený víkend a využiť tak aj ďalšie atrakcie Liptova. 

8.8.2020 VAŠO PATEJDL 19:00

Vašo Patejdl je určite jeden z najvýznamnejších predstaviteľov československej pop scény. Na jeho koncertoch si prídu na svoje všetky vekové kategórie.
vstupné od 10€
Vstupenky je možné zakúpiť na recepcii Apartmánov Maladinovo, pri vstupe do letného parku Na Lúke alebo v sieti Ticketportal

15.8.2020 JOZEF HOLLY 19:00

Talent ružomberského klavírneho mága dostane do kolien celú rodinu. Je pre nás cťou, že vám budeme môcť predstaviť známe i vlastné melódie v jedinečnom podaní Jozefa Hollého.
vstupné od 10€
Vstupenky je možné zakúpiť na recepcii Apartmánov Maladinovo, pri vstupe do letného parku Na Lúke alebo v sieti Ticketportal

28.8.2020 BOBOŠ 19:00

Erich Boboš Procházka je bluesman svetového formátu a jeden z najlepších hráčov na ústnu harmoniku. V Maladinove naviac zahrá aj s kapelou Sitra Achra.
vstupné od 10€
Vstupenky je možné zakúpiť na recepcii Apartmánov Maladinovo, pri vstupe do letného parku Na Lúke alebo v sieti Ticketportal.