Domov Centrum ožíva – Večery géniov – NIGHT CITY BUS
Toto podujatie sa už skončilo

Centrum ožíva – Večery géniov – NIGHT CITY BUS

Nechajte sa zlákať do historického centra Liptovského Mikuláša, kde na Vás čaká jedinečný večer plný oživenej histórie a tradičných chutí!

Viete kto učil Alberta Einsteina? Neuveríte, ale je to náš rodák, svetoznámy vynálezca, otec parných turbín Aurel Stodola.

Chcete sa o tom presvedčiť? Tak sa nechajte zlákať KAŽDÚ STREDU večer od 9.1. do 13.3.2019 do historického centra Liptovského Mikuláša, kde na Vás čaká  jedinečný večer plný oživenej histórie a tradičných chutí!

Čaká na vás:

KULTÚRNY PROGRAM – VEČERY GÉNIOV

Program začína o 17.30 a 18.30 symbolicky pri Fontáne Metamorfózy, ktorá nesie odkaz Aurela Stodolu a ďalších výnimočných rodákov.

Príbeh oboch géniov pokračuje v historickej budove mestského Múzea Janka Kráľa, krátkym divadelným predstavením.

BEZPLATNÁ DOPRAVA

Na cestu do Liptovského Mikuláša môžete využiť Night city bus, ktorý vás večer zavezie z Jasnej a Tatralandie do Liptovského Mikuláša za zábavou, kultúrou, či dobrým jedlom.

ZADARMO pre držiteľov Liptov Region Card.

 

KVALITNÁ GASTRONÓMIA

Počas stredajších večerov na Vás čaká aj rôznorodé menu vo vybraných reštauráciách a kaviarňach historického centra. Ochutnať môžete delikatesy regionálnej i medzinárodnej kuchyne, voňavé sladkosti, lahodnú kávu aj kvalitný alkohol!

 

Reštaurácie a kaviarne:

[loop the_query=”posts_per_page=20&post_type=zaujimavosti&category-interest=nechajsazlakat2019″ filter=”false”]

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.