Domov Bešeňová Fashion Opening
Toto podujatie sa už skončilo

Bešeňová Fashion Opening

Príďte otvoriť leto štýlovo v znamení exkluzívnej módnej prehliadky so známymi tvárami slovenského a českého šoubiznisu. 

Nenechajte si ujsť exkluzívnu módnu prehliadku na jedinečnom móle nad vodou. Medzinárodná módna prehliadka nad termálnymi bazénmi prvého holistického hotela na Slovensku. Už tretí ročník sa bude niesť v duchu filmového večera, kde sa predstavia módni návrhári ako Nicollas Berenique, Eva Vontorová, Ida Sandor & Helmst design versus Nela Slováková a Noemi Braz, Jana Kuriláková a Edyta Jermacz. Samozrejme nebude chýbať ani kolekcia plaviek a dokonca navrhnutá exkluzívne pre Vodný park Bešeňová.

Hlavnou hviezdou celého večera bude určite Andrea Verešová, ktorá bude exkluzívne pre Bešeňovú predvádzať aj plavky. Týmto výnimočným večerom nás bude sprevádzať Mária Čírová s jej známymi hitmi ako Unikát, Búrka a Slobodná, a celým večerom nás už tradične prevedie moderátor Rastislav Sokol, známy aj z televíznej show Dobré vedieť. Nenechajte si ujsť módny večer v kruhu známych celebrít, ktoré sa predvedú na jedinečnom móle na vode.

Ako návštevník budete mať možnosť vybrať si PUBLIC vstup alebo máte možnosť sa zúčastniť aj na VIP After party v jedinečnom holistickom hoteli Galeria Thermal**** v kruhu známych celebrít. Doprajte si tento nezabudnuteľný zážitok. Okrem hudby a príjemnej spoločnosti na Vás čaká jedinečná vernisáž spojená aj s otvorením výstavy obrazov Karin Hlavatej. Neváhajte a rezervujte si svoj vstup už teraz.

Už o 20:00 hodine sa začne tento nezabudnuteľný večer a veríme, že vy s nami budete pri tom. Pre VIP hostí začne tento večer už o 19:00 hodine slávnostným otvorením vernisáže Karin Hlavatej v lobby hotela Galéria Thermal Bešeňová****.

Program dňa

 Pre návštevníkov je v areáli pripravený animačný program a v tento deň bude otvorená aj časť letného areálu s bazénmi s priezračnou vodou a to konkrétne relaxačný bazén Mara, plavecký bazén, divoká rieka a samozrejme detský bazén. Samozrejme okrem známych osobností budete môcť v tento deň stretnúť všetky známe osobnosti aj v areáli. Okrem týchto noviniek máme pre návštevníkov pripravený aj program ukážok policajných zložiek.

Hostí určite poteší aj welcome drinkpred prehliadkou Beefeater & tonic, ktorý bude servírovaný v originálnych Beefeater tumbleroch. Po módnej prehliadke sa predstaví aj Chivas Ambasador – Jakub Opalek, ktorý pripraví ponúkne nestarnúci klasiku Chivas 12 a novinku Chivas XV 15.