Domov Autokino na Gréte
Toto podujatie sa už skončilo

Autokino na Gréte

Každú SOBOTU sa koná autokino na Gréte. Jedlo až do auta. Zvuk cez autorádio.

Rezervácie Jedla a Kina na 0911 897 079

SOBOTA 13.6. Gran Torino

riginálny názov: Gran Torino

Krajina pôvodu: USA/Austrália

Rok výroby: 2008

Žáner: krimi, dráma, thriller

Dĺžka:116 min

Jazyková verzia: slovenské titulky

Prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 15 rokov

Réžia: Clint Eastwood (Výmena, Million Dollar Baby, Tajomná rieka)

Scenár: Nick Schenk

Hrajú: Clint Eastwood (Million Dollar Baby), Christopher Carley (Hrdinovia a zbabelci), Bee Vang, Ahney Her, Dreama Walker (Sex v meste), Brian Howe (Šťastie na dosah), John Carroll Lynch (Zodiac), William Hill (Čokoľvek)

Oficiálna stránka: http://www.thegrantorino.com/

 

O filme:
Automechanik na dôchodku Walt Kowalski (Clint Eastwood) trávi svoje dni opravami okolo domu, popíjaním piva a pravidelnými návštevami miestneho holiča. Posledním želaním jeho mŕtvej ženy bolo, aby sa vyspovedal. Ale Walt – zatrpknutý veterán z Kórejskej vojny, ktorý má svoju pušku stále vyčistenú a pripravenú na použitie – necíti potrebu z ničoho sa spovedať. A jediný, komu verí dostatočne na to, aby sa mu zveril, je jeho pes Daisy.

Všetci susedia, ktorých poznal, pomreli alebo sa odsťahovali a ich miesto zaujali prisťahovalci z juhovýchodnej Ázie, ktorých nenávidí. Walt je naštvaný prakticky na všetko a všetkých – na popadané lístie a nepokosené trávniky; na cudzie tváre všade okolo; na pouličné gangy, ktoré si myslia, že mesto patrí len im; na tých naivných cudzincov, ktorými sa stali jeho vlastné deti – a už len v tichosti dožíva zvyšok svojho života.

Všetko sa zmení v jednu noc, keď sa niekto pokúsi ukradnúť jeho Gran Torino…