Liptov - treba zažiť

Zostaňte na Liptove!

Hľadať ubytovanie

Visit Liptov – Váš sprievodca po celom Liptove

Máme novú aplikáciu

Aplikácia plná turistických trás, cyklotrás, zaujímavých miest a iných praktických informácii. Jednoducho LIPTOV NA DLANI!

AppStore Google Play

Využite zľavy s Liptov region card

Regionálna zľavová karta umožňuje čerpať výrazné zľavy na ponuku služieb, atrakcií od 5-50%.

chcem túto kartu!

Zabavte sa na Liptove

Raz vidieť je sto ráz lepšie ako si len prečítať. Naše videá vám sprostredkujú región Liptov v tej najreálnejsej pohode. Vďaka nim uvidíte, že Liptov je krásny zelený región, kde nájdete množstvo atrakcií, zažijete kopec zážitkov, vychutnajte si skvelé jedlo, stretnete zaujímavých ľudí a pochopíte, že Liptov jednoducho treba zažiť… 😃

Spoznajte príbehy rozprávkového Liptova

S novou rodinnou hrou LIPTOVIEDKY môžete vstúpiť do rozprávky. Kedysi dávno na Liptove žili čarovné bytosti. Dnes nie je jednoduché nájsť ich, ale ak túžite po dobrodružstve, môžete natrafiť na miesta, kde rozprávka stále žije.

LIPTOVIEDKY_ikony3

Zabávaj sa

Vyber si z mapy aspoň 3 rozprávkové miesta a splň rozprávkové úlohy.

LIPTOVIEDKY_ikony2

Zbieraj pečiatky

Po vyriešení rozprávkovej úlohy získaš pečiatku do ZÁPISNÍKA.

LIPTOVIEDKY_ikony

Získaj darček

Za odovzdaný a uznaný kupón dostaneš darček CD LIPTOVIEDKY so šiestimi rozprávkovými príbehmi z Liptova, ktoré narozprával Lukáš Latinák.

Sledujte novinky z Liptova

Všetky tlačové správy o Liptove pokope. Tu sa dozviete všetky zaujímavé či nové informácie, o regióne pod Tatrami. Oficiálne a priamo od zdroja. Píšeme aj blog so zaujímavosťami a rozhovormi s ľudmi, čo majú čo povedať. Nie sú to len obyčajné texty bez duše, ale texty plné informácií, z ktorých sa toho veľa dozviete a odbornými výrazmi a termínmi vás nudiť nebudú.

Viac krásnych výhľadov a aktuálnych informácií vo video forme aj v našich Liptov News

Najkrajšia galéria Liptova plná fotiek od vás