Hurricane Factory – lietanie v aerodynamickom tuneli

Domov/Hurricane Factory – lietanie v aerodynamickom tuneli

Hurricane Factory – lietanie v aerodynamickom tuneli

ROZDAJ SI TO S HURIKÁNOM ZAŽI LET V TUNELI VO VETRE S RÝCHLOSŤOU 270 KM/H

HURRICANE FACTORY Tatralandia je jediný veterný tunel na Slovensku. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké to je lietať a vznášať sa a vyskúšať si tak silu hurikánu. V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metrov a celkovej výške neuveriteľných 14 m prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km / h, čo je rýchlosť ozajstného hurikánu. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora.
Lietanie vo veternom tuneli je určené všetkým fyzicky zdravým osobám od 5-tich rokov.

O FUNFLIGHT

Objavili ste netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábavu pre každého! Príďte si vyskúšať pocit voľného pádu v bezpečí aerodynamického tunela, v pohodlnej výške, a za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov.

Hurricane Factory Tatralandia je jedinečná adrenalínová atrakcia, v ktorej môžete zažiť pocit voľného pádu ako napríklad pri zoskoku z lietadla alebo útesu, ale bez pocitu strachu a nevoľnosti z výšky.

Tvorí ju unikátny veterný tunel s kruhovou sklenenou letovou komorou s priemerom 4,3 metra a výškou neuveriteľných 17 metrov, v ktorej si môžete vyskúšať aké to je, keď vietor fúka rýchlosťou okolo 270km/h. Táto zábava je určená všetkým fyzicky zdravým osobám vo veku od 5 do 100 rokov a dokonca aj pre občanov na invalidnom vozíku. Nie je treba predchádzajúce skúsenosti, ani špeciálne fyzické prípravy. Po krátkej inštruktáži sa každý naučí ovládať svoje telo vo voľnom páde už behom prvých vstupov do veterného tunela.

LIETAŤ MÔŽE KAŽDÝ S VÝNIMKOU:

• Detí mladších ako 5 roky.
• Tehotných žien.
• Osôb pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok.
• Osôb s poruchou krvného obehu a srdca.
• Osôb s problémami s chrbticou a platničkami či akýmkoľvek zranením.

GPS truhličky s pokladom: N49.1059819° E19.5732272°
POZOR! GPS súradnice neurčujú presné miesta truhličiek.
Prístup k truhličke môže byť podmienený zaplatením vstupného. Chránime truhličky.Zdieľanie
Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons