Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Na to aby ste si užili Tatralandiu, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie.

NAHRAJ, ZDIEĽAJ FOTKU S #PokladyNaLiptove A VYHRAJ!

ODFOŤ to najkrajšie pre teba pri poklade Liptova vo vzdialenosti max. do 1 km
KLIKNI na www.pokladynaliptove.sk
NAHRAJ fotku na www.pokladynaliptove.sk
ZDIEĽAJ fotku na svojom FB alebo Instagrame s hashtagom #PokladyNaLiptovePOCHVÁĽ SA svojim priateľom s objaveným Pokladom na LiptOVE
SPLŇ a HRAJ o víkendový pobyt na Liptove, lietanie v tuneli a iné hodnotné ceny

#PokladyNaLiptove

Aquaparky na Liptove
Aquaparky na Liptove
tatralandia
Aupaparky na Liptove

Mapa pokladov na Liptove Zapoj sa do súťaže Poklady na LiptOVE *

* funkcia funguje iba na mobilnom zariadení

Počas zimnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 10 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 6 toboganom a šmýkačkám,  čicelodennému programu animačnému programu. Oddych a relax po lyžovačke zabezpečí Keltský saunový svet či wellness procedúry vo Wellness centre.

Aj v mrazivom počasí garantujeme trópy na Liptove – pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Doprajte sebe aj svojim žiakom oddych od každodenných povinností v trópoch na Liptove za bezkonkurenčné ceny. Školský výlet v letných teplotách si teraz môžete užívať bez ohľadu na ročné obdobie a počasie vonku. V termíne do 30.6.2016 si totiž môžete rezervovať celodenný školský výlet len 8€. Ak by sa vám zábava vo vode málila, pripravené je pre vás 5D kino v Holiday Village Tatralandia za 1,50€. Zažite na vlastnej koži kombináciu 3D obrazu, pohybujúcich sa sedačiek, špeciálnych efektov a vetra vo vlasoch. Viac o ponuke nájdete tu.

 

.