Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Na to aby ste si užili Tatralandiu, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie.

Počas zimnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 10 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 6 toboganom a šmýkačkám,  čicelodennému programu animačnému programu. Oddych a relax po lyžovačke zabezpečí Keltský saunový svet či wellness procedúry vo Wellness centre.

Aj v mrazivom počasí garantujeme trópy na Liptove – pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Školský výlet v trópoch

Doprajte sebe aj svojim žiakom oddych od každodenných povinností v trópoch na Liptove za bezkonkurenčné ceny. Školský výlet v letných teplotách si teraz môžete užívať bez ohľadu na ročné obdobie a počasie vonku. V termíne do 30.6.2016 si totiž môžete rezervovať celodenný školský výlet len 8€. Ak by sa vám zábava vo vode málila, pripravené je pre vás 5D kino v Holiday Village Tatralandia za 1,50€. Zažite na vlastnej koži kombináciu 3D obrazu, pohybujúcich sa sedačiek, špeciálnych efektov a vetra vo vlasoch. Viac o ponuke nájdete tu.

Cenník Aquaparku a keltského saunového sveta na Zimu 2015 / 2016 stiahnete tu.

GPS truhličky s pokladom: N49.1048286° E19.5706541°
POZOR! GPS súradnice neurčujú presné miesta truhličiek.
Prístup k truhličke môže byť podmienený zaplatením vstupného. Chránime truhličky.

Cennik Jar_2016

Cennik Jar_2016

.